Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak hétköznapi nők (tehát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak hétköznapi nők (tehát nem prostik) akik szexelnének pénzért?

Figyelt kérdés

Ugye vannak ezek a videók, hogy mászkálnak az utcán, leszólítanak mindenféle random nőket, akik pénzért cserébe szopnak meg dugnak. Na most nyilván ez ordas nagy kamu, bennem valahogy mégis felpiszkált egy ilyen fétist, hogy jó lenne pénzért dugni nőket. Hangsúlyozottan nem prostikról beszélek hanem olyan átlag nőkről, akiknek mondjuk jól jönne pártízezer forint és ezért hajlandóak teszem azt leszopni. Szerintetek lehet ilyeneket találni valahol, vagy van erre valami weboldal?


Magával az ismerkedéssel sose voltak gondjaim, most viszont kifejezetten az izgat, hogy olyan nőket keféljek meg, akik amúgy nem dugnának velem, a pénzért mégis megteszik.



2023. jún. 5. 08:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
42%
Azok mind megjátszott kamu videók.
2023. jún. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem tudod máshogy kideríteni, csak ha kipróbálod. Odamész valakihez, felajánlod a pénzt, aztán 1000-ből 1 talán. Ha lenne ilyen weboldal, akkor azokon prostikat találnál, ki mást, hiszen jelzi, hogy pénzért dug.
2023. jún. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

1es kŵpben vagy. A kerdező is mondta h kamuk, és a kerdésre sem válaszoltál😀😀😀

Izgató dolog lenne kipróbálni ilyet, csak amíg megtalálod azt aki erre hajlandó, sok kellemetlenség érhet.

2023. jún. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Engem is nagyon izgat ez a dolog, csak nem tudtam eddig így feltenni a kérdést, de örülök, hogy a kérdező megtette.


Velem is sincs semmi gond külsőre belsőre, de mégis valamiért engem is izgat ugyanezt eljátszani a valóságban. Vagy akár interneten keresztül megismerve a nőt.


Díjazásban pedig én sem lennék hálátlan.

2023. jún. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Hasonló kérdéseknél írtam sokszor választ, hogy engem izgatna ilyesmi, nem feltétlen a pénzért, hanem az izgalomért. De sajnos nagyon sok komolytalan ember írt..
2023. jún. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%

Nekem egy jó barátom kipróbálta a Nyugatinál. Jóképű, pénze is van ilyen "időtöltésre". Jó a beszélőkéje is, minden szórakozóhelyen kedvelik a nők.

2 hétig szólítgatott le nőket napi 1-2 órát erre szánva. Átlagban minden 10. nőt sikerült neki felvinni a lakására és bár nem minden esetben vállalták a szexet, de az orál ezeknél a nőknél minimum megvolt.

Meglepő volt neki is, hogy ennyire rávehetők a nők ilyen formán szexre egy vadidegenként odalépő pasival.

2023. jún. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

#6


Mert ha normálisan csinálja és jól néz ki, akkor valóban nem nehéz. Ettől még vannak olyanok, akik így is elutasítják. De sokan látod belemennek.

2023. jún. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
45%
Minden nő szexelne pénzért, csak az összeg változó.
2023. jún. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Vannak vegetáriánusok akik esznek húst? :D :D :D
2023. jún. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 menta34 ***** válasza:

#6: ha jó pasi és van üres kéglije a nyugatinál akkor nem volt nehéz dolga.

De mit tegyen aki csak átlagos és üres lakás sincs? :D

2023. jún. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!