Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy roma férfiak milyen fehér...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy roma férfiak milyen fehér nők jönnek be szexre? Egyáltalán gondolnak arra ,hogy szexelnének velünk?

Figyelt kérdés
A kérdésben szereplő férfi egy nagyobb darab,nem annyira kövér csak magas és van némi pocakja,40 körüli lehet. Családi állapotát nem tudom,de egy gyereke biztos hogy van . Én magyar nő vagyok,30 éves, alacsonyabb, átlagos testalkatú. Munkahelyről ismerem igazából csak köszönő viszonyban vagyunk, voltunk. Amióta itt dolgozom azóta foglalkoztat szexuálisan néha nagyon erősen,pedig annyira nem az esetem, főleg hogy roma,magam sem értem és kínos is. Az elején szerintem tetszettem neki mert pár hónapig majd kiesett a szeme annyira bámult mindig ha feltűntem a látóterében de már ez megváltozott persze,nem igazán kerültünk közeli viszonyban, igazából csak pár mondatot váltottunk, részben miattam. De ez az érzés iránta azóta is tart, hullámzóa ,de néha iszonyatosan.
2023. máj. 11. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez azt hiszem “pozitív” rasszizmus, diszkrimináció, talán szexizmus is. Csak kb kihasználnád feltételezem, ami talán neki is jó lenne.
2023. máj. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Olyan mint a nem romáknak. Attól hogy valaki roma még ugyanazon női típust fogja kedvelni mint a "gádzsók".
2023. máj. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért ne gondolnának szexre? Én is gondolok szexre fehérekkel, ázsiaiakkal, négerekkel... :D
2023. máj. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekúnk is bejönnek a nem roma nők.

Es nagyon sok nő van így ezzel ahogy te.

Tapasztalat.

2023. aug. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!