Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ma vesztettem el, de nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma vesztettem el, de nem mentem el, miért?

Figyelt kérdés

Szóval egy 20 év körüli srác vagyok. Ma egyik lány áthívott, stb, lényeg hogy lefeküdtünk.

Ő nem szűz, eddig én az voltam.


Mielőtt behatoltam, még izgattam, úgyhogy nagyon durván nedves volt, mondhatni tocsogott, aztán amikor betettem neki, akkor észre se vettem, nem akartam mondani neki, nem tudom hány partnere volt, de 2 perc után már nagyon erősen csináltam neki, élvezte is, én viszont annyira nem, sokkal szűkebbre számítottam, pedig nem kicsi a szerszámom, meg vastag is. Amikor az ujjam dugtam bele, akkor viszont nagyon szűknek tűnt, de a farkammal mégsem éreztem annak.

Kb 1 óra kemény, erőteljes szex után abbahagytunk, mert már fájt mindene, nekem is volt egy kis izomlázam, de a legvégére se mentem el, pedig volt orális szex oda-vissza, mindenféle izgatás, csókok, meg sorolhatnám, de egyszerűen nem mentem el.

A lány egyébként élvezte, lehetett hallani a hangján és a lába is végig remegett.

Annyi még, hogy előtte kivertem, hogy nehogy korán elmenjek, de az 4 órával előbb volt kb.

Azt hittem hogy 5 perc után elmennék normál esetben.

Mit csináljak legközelebb?

Másnak is volt hasonló tapasztalata?

Férfiak és nők válaszát is várom.

Illetve nők, mit gondolnátok egy ilyen férfiról?



2023. jún. 1. 19:06
1 2 3
 21/28 Rocco20 ***** válasza:
63%
Szerintem simán csak álmodtad az egèszet.
2023. jún. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Az én problémám ugyanez, én sem tudok elmenni pedig szanaszét dugom a csajokat és végig áll a farkam kőkeményen
2023. jún. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

Eddig egyszer se sikerült?

Te is hokizol?

2023. jún. 2. 10:26
 24/28 anonim ***** válasza:

Miért lenne több órás szenvedés ?

Ha szeretek egy lányt, akkor lehetőleg minél többet simogatnám, nyalnám, nézném magam mellett, fognám a mellét, összebújnék stb. És tökmindegy nekem, kinek mikor, vagy hányszor lesz jooo. A minél több szeretkezéssel töltött idő (nem az 1órán át reszelés, vagy elélvezésregörcsölt ipardzerűelvárásdugás) a fontos. És közben lehet hogy 2-3x lelankad, meg feláll, de nem mindegy ? Élvezem a lányt és ő is engem.

Nálam így működik a világ.

2023. jún. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Félreérted. Úgy gondoltam, hogy a lány már egy óra után elmegy és kielégül, akkor egy idő után már kényelmetlen lesz neki és úgy fogja érezni, mint valami sport teljesítményt. De mivel szeret, nem fog szólni róla, mert inkább próbál ő is a kedvemben járni és arra vár, hogy elélvezzek én is.
2023. jún. 2. 10:33
 26/28 anonim ***** válasza:

19 vagyok

Igen volt olyan hogy már szenvedés volt 2 óra után .. és mondtam neki hogy hadjuk abba .. nem volt belőle probléma nem fejezte be magának akkor hanem másnap megpróbáltuk megint ^^

2023. jún. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Szerintem,már ne haragudj,de biztos vékony és rövid afa@kad!Ha legalább 4,5-5 centi vastag lenne, biztos elvezned te is és a nőd is!
2023. jún. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
5 centi vastag mami
2023. jún. 8. 14:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!