Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ma vesztettem el, de nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma vesztettem el, de nem mentem el, miért?

Figyelt kérdés

Szóval egy 20 év körüli srác vagyok. Ma egyik lány áthívott, stb, lényeg hogy lefeküdtünk.

Ő nem szűz, eddig én az voltam.


Mielőtt behatoltam, még izgattam, úgyhogy nagyon durván nedves volt, mondhatni tocsogott, aztán amikor betettem neki, akkor észre se vettem, nem akartam mondani neki, nem tudom hány partnere volt, de 2 perc után már nagyon erősen csináltam neki, élvezte is, én viszont annyira nem, sokkal szűkebbre számítottam, pedig nem kicsi a szerszámom, meg vastag is. Amikor az ujjam dugtam bele, akkor viszont nagyon szűknek tűnt, de a farkammal mégsem éreztem annak.

Kb 1 óra kemény, erőteljes szex után abbahagytunk, mert már fájt mindene, nekem is volt egy kis izomlázam, de a legvégére se mentem el, pedig volt orális szex oda-vissza, mindenféle izgatás, csókok, meg sorolhatnám, de egyszerűen nem mentem el.

A lány egyébként élvezte, lehetett hallani a hangján és a lába is végig remegett.

Annyi még, hogy előtte kivertem, hogy nehogy korán elmenjek, de az 4 órával előbb volt kb.

Azt hittem hogy 5 perc után elmennék normál esetben.

Mit csináljak legközelebb?

Másnak is volt hasonló tapasztalata?

Férfiak és nők válaszát is várom.

Illetve nők, mit gondolnátok egy ilyen férfiról?



2023. jún. 1. 19:06
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
#9 És másodszorra tovább birtad? Vagy nem volt második menet?
2023. jún. 1. 20:45
 12/28 A kérdező kommentje:
Lehet hülyeség, de talán aszex vagyok? Vagy akkor nem állt volna fel?
2023. jún. 1. 20:59
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megszoktad a kezedet ami nyilván keményebb, durvább egy nedves puncinál es így kevesebb ill. gyengébb inger érte a farkad. És emiatt úgy tűnt, hogy tág. Hisz magad is írod, hogy az ujjaddal szűknek érezted. Állj le a f@szveréssel és rendbe jösz.
2023. jún. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
37%
Beteg...
2023. jún. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

Azóta itthon sem tudom kiverni, lehet mostmár egyszer éreztem milyen a szex, sima hokitol nem megyek el

Kicsit paradox 😂

2023. jún. 1. 23:23
 16/28 A kérdező kommentje:

Most jutott eszembe, lehet hogy túl gyorsan csináltuk?

Nem volt időm beleélni magam, álmodozó típus vagyok, lehet ha lassabban csináljuk, úgy előbb elmegyek?

2023. jún. 2. 02:33
 17/28 anonim ***** válasza:
Második akkor nem volt mert nem volt időnk amúgy is nekem több óra kell hogy újra álljon ritka az ha előbb összejön.De amúgy utána is mindig gyorsan elsültem gyorstüzelő vagyok.
2023. jún. 2. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
77%

Általában túl sokat agyaltok, elemeztek, filóztok és görcsöltök pl. a gyorstüzelésen, stb.-n.

Ez a legnagyobb baj.

2023. jún. 2. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Nekem párom volt ilyen az elsőnél óra hosszakig csináltuk és semmi .. hozza szokott a kezéhez hogy az erősen szorítja nagyon .. 🤷‍♀️ nyilván egy punci nem fogja olyan erősen szorítani mint a marka .. aztán abba hagyta a hokizast egy hétig se szex se hokizas és fel óra alatt sikerült … utána meg párszor így volt azóta tökéletes :D
2023. jún. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
#19 és a több óra inkább szenvedés vagy néhány esetben még jó is lehet?
2023. jún. 2. 10:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!