Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Előfordult már veled, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már veled, hogy lett volna lehetőséged szexelni, de nem éltél a lehetőséggel? Ha igen miért nem, megbántátok utána?

Figyelt kérdés

2023. jún. 1. 14:45
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
98%

Igen. Bulis kavarás egy barátom barátjával. Sokat ittam aznap este és magamnál voltam és tudtam mit csinálok stb stb felelőtlenségnek éreztem volna ha úgy szexelek valakivel. Gumi se volt nálam. A hely se olyan volt. Pedig a srác nagyon szexi.


Vagy pont nem rég. Sráccal egymásba gabalyodtunk de nekem megvolt. Én nem akartam úgy, őt nem zavarta volna. De azért neki jó volt:D

N

2023. jún. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
89%

Persze.

Most hirtelen három szitu jut eszembe.


Még tini voltam mikor egy bő negyvenes pasival lett volna lehetőségem. Izgatott a dolog, de nem mertem belemenni. Kis pettingnél nem mertem tovább menni.


Később egy alkalmi, amit sajnálok, hogy kihagytam. De épp jókislány pillanatomban voltam.


Legfrissebb meg, ami nem már konkrét szitu, hanem egy itteni férfival voltam sajnos kénytelen kihagyni a találkozást, mert férjnél vagyok.

2023. jún. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
82%
Igen, egyszer megdughattam volna egy néger csajt, de a buliban rettenetesen berúgott, mire hazaértünk kb aludt, úgy vittem fel. Leléptem inkább, megbántam, ki kellett volna bekkelnem az éjszakát.
2023. jún. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

Igen!

Nagyon pici volt a lány, olyan 150-155cm, és kb 45kg. Na most jómagam egy 190/90 férfi vagyok, igen vastag lőccsel. Attól féltem fájni fog neki.

Jól tettem, mert mint napokkal később kiderült még szűz is volt.

2023. jún. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
45%

Volt ilyen de egyiket sem banom.

Nem voltak jo nok. Volt egy fiatal csaj aki siman lecummantott volna de nekem nem jott be. Talan ma benne lennek ha cumizni akarna de nem dugnam meg.


Az asszonyt is elutasitottam mert mar nem kivanom.

2023. jún. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
34%
A kicsit bepiált csajokat is kihagyom már. Nem erkölcsi okból, hanem kockázatkerülésből.
2023. jún. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Szerelemből szerettem volna elveszteni és nem bántam meg, hogy kihagytam. A csávónál az volt az udvarlás, hogy kikapcsolta a melltartómat, amíg nem figyeltem☠️ egy másikat viszont bánok kicsit, vele azért nem, mert nagyon közeli barátok voltunk. De azóta se tudja senki annyira, hogy mire vágyok, mint amennyire ő tudta.
2023. jún. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
92%

Igen

Mert volt épp párom, nem akartam mással összefeküdni

Hogy megbántam-e? Az jó kérdés.. is-is

Jó lett volna kipróbálni a sráccal, de nem csalnék meg soha senkit

2023. jún. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%

Vendéglátásban dolgoztam régen, egyszer volt egy 10/10-es külföldi srác, akit visszautasítottam, mert volt barátom. Megbántam, mert soha nem volt azóta sem olyan jó pasival esélyem (és szerintem már nem is lesz).


És a másik eset nem volt teljesen konkrét szitu, de egy pár évvel később, egy volt kollégámmal bejöttünk egymásnak, de munkahelyi flörtnél nem jutottunk tovább, mert ő nem kezdeményezett, én meg nem mertem. Ezt is bánom.

2023. jún. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

Volt három alkalommal is amikor 15-17 éves voltam. Az ok, hogy akikkel lehettem volna azok 11-13 évesek voltak. Nem tartottam se sportszerűnek se túl etikusnak. Egyik aki 11 éves volt, apám egyik nőjének a lánya volt. Mondjuk csak pár hónapig voltak együtt, apám egy két alkalommal lekezelte a nőt és ennyi. Nőnapkor köszöntöttük fel őket (a nőt, az anyját és a lányát) kicsit váratlanul érte őket az egész és a nő elküldött a lányával borért. A lánya aki akkor eléggé jól fejlett volt (11 évesen 85C mellek és mellette magasabb is volt mint egy átlagos 11 éves) út közben mesélte hogy a volt fiújának hogy sz*pta le a 🍆t, és hogy a gyerek béna volt mert nem tudta betenni. Az este után mikor a nőnapi köszöntésből mentünk volna haza, nyüsztölte az anyját, hogy hadd aludjak ott. Kapásból elleneztem, nem akartam kínos helyzetbe kerülni sem a törvénnyel ujjat húzni mert akkor kezdtem a középiskolát. A lány még nem sokkal a 13. születésnapja után már szült, mert egy 25 éves teherbe ejtette.

A másik eset, nem sokkal későbbre történt. Épp tatarozrák a lakásunkat (festés, tapétázás...stb) és apám akkori munkahelyén olyan munka akadt, hogy 3 napra el kellett utaznia (bécsbe ment a magyar konzulátusra riasztó és kamera rendszert valamint beléptető kapurendszet telepíteni és szerelni) a 7.en lakó csaladnál akivel a csaladfővel apám együtt voltak katonák,az akkori 12 éves lányuk -hogy viccből e- amikor a szülői nem voltak otthon, mondta bizsereg neki és nem szeretnék e egyet dugni. Akkor is kihagytam a lehetőséget.

Az utolsó amikor 17 voltam és a nagybátyám /anyám öccse/ akkori alkalmi nőjének lánya akaszkodott rám. Önkéntesen beírta a számát a telefonomba (2003-at írtunk, ami akkor viszonylagosan a mobil újnak számított. Az én készülékem diákmunka eredménye, a 13 éves lányé egy volt 35 éves pasija ajándéka volt) majd elég nyilvánvalóan szexuális ajánlatott tett, anyagiaktól mentesen. Amikor szabadkoztam csak annyit mondott, "na... csak nem félek tőle ?!)

A mai napig kicsit kétséget táplál bennem mennyire helyeken cselekedtem, hogy elutasítottam őket. Hozzáteszem 21 évesen vesztettem el. Az akkori lányok nem egy alkalomra tervezték,de tapasztalat szerzésre jók lettek volna.

Most 36 vagyok.

2023. jún. 3. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!