Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik közt nagyon erős a kémia...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik közt nagyon erős a kémia mennyi idő alatt múlt el ?

Figyelt kérdés

2023. máj. 31. 14:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%

végső soron semmikor

le tudnak ülni a dolgok, de a nagyon erős kémiában az a jó, hogy könnyen felizzítható

2023. máj. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha elmúlik, annak más oka van, pl. jönnek sorra a problémák a kapcsolatban, amit a felek nem tudnak megoldani és ez nem tesz jót a szexualitásnak sem. De ha ápolják a kapcsolatot, akkor a kémia sem múlik el olyan könnyen.

Ha azonban nincs párkapcsolat, csak vonzódik egymáshoz két ember, akkor elmúlik pár hónap után. Mindkettőben volt részem. Előbbi esetben a problémák megoldásával visszatért az izzás is, utóbbi esetben meg lett egy sima ismerősi viszony.

2023. máj. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
87%
Ha tényleg nagyon erős ÉS tesznek is nap mint nap a kapcsolatért "ugyanúgy ahogy az elején" akkor soha. Ha hagyják elszürkülni, ellaposodni, a megszokás posványába süllyedni a tüzet hááááát ott csak az időpont kérdéses mikor tudatosul bennük ennek már rég vége (érzelmileg).
2023. máj. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy milyen téren erős. Ha csak kerülgetitek egymást, de nincs közöttetek semmi, az el fog hamar múlni, mikor jön egy olyan akivel élesben is menni fog. Ha viszont egy pár vagytok pl, akkor nagyon sokáig is megmaradhat, ha akarjátok mindketten.
2023. máj. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nem múlt el
2023. máj. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Egyszer olyan esetben volt, ahol egyoldalúan én éreztem. Vaaagy olyan esetben amikor inkább nem kérdeztem rá, de éreztem h a másik is végignéz/végigmér és borzasztóan jólesett h. bejövök neki..:)láttam rajta.

De fél a kezdeményezéstől a tabukat döntögető...hmm korkülönbség miatt :XD

2023. máj. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

#6

Bizony a korkülönbség frusztrálhatja az embert.

2023. máj. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Tipikusan a kémiai vonzalom, vagyis a szerelem, 1-2 év alatt múlik el. Ha addig nem sikerűl érzelmi kapcsolatot kialakítani, akkor vége is a kapcsolatnak, mert csak két idegen lesznek egymásnak.
2023. máj. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
A kapcsolat más okból romlott meg, de a kémia még ekkor is erősen megvolt. Szerintem ez nem múlik el.
2023. máj. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Soha nem múlik el.

Tapasztalat!

2023. máj. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!