Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 25 éves férfi vagyok, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 éves férfi vagyok, de sosem szexeltem még gumi nélkül. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

2023. máj. 31. 10:40
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
93%

"mert mondtam ezt egy lánynak és Ő arra jutott, hogy akkor ez azt jelenti hogy még sosem volt komoly kapcsolatom, ami ennyi idősen egy hiányosság."


Semmi köze a kettőnek egymáshoz. Szerintem manapság mér dicséretes, ha valaki védekezik és sokkal inkább a gumi, mint a másik fél egészsége. Ennyi.

2023. máj. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
27%
20as! Mivel nem is tartozok közéjük! Nem volt nem kívánt terhesség és nemi betegség sem. Azóta már házas és most fog születni gyerekem. Ennyi.
2023. máj. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem teljesen felelősségteljes, így jobban bíznak benned a csajok.
2023. máj. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
25%
Ideje lenne kipróbálni... utána nem akarnád többé felhúzni azt a sz@rt.
2023. máj. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
88%
10-es válaszodhoz: egyáltalán nem ez jut eszembe nőként. Inkább az jut eszembe hogy felelősségtudatos vagy és jó pont. Elég sztereotíp a nő, aki ezt mondta neked.
2023. máj. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
8%
Komoly kapcsolatban nincs gumi. Akkor te még sohasem dugtál egy jót, pláne nem szerelmesen!
2023. jún. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
0%

Most ha valakinek ettől komoly egy férfi, hogy mindig gumit húz, hát legyen így.

De gumiban nagyon szar szexelni, nekem régebben is problémás volt, de aztán megszoktam gumi nélkül, és mikor megint kellett gumi bizonyos okok miatt, hát szenvedés volt. Az csak egy plusz nem odavaló anyag, ami zavar. És hidd el, sok nő legalább annyira utálja, mint a férfiak. 27 évesen én remélem többet nem kell felhúznom, komoly kapcsolatban vagyok, és sosem húzok gumit.

De mondok mást is: nagyon jó barátok, lassan 6 éve együtt vannak, a csaj nem akar fogamzásgátlót szedni (megvan az oka rá), és 6 éve minden alkalommal gumival dugnak.

2023. jún. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
0%
Én is gumi nélkül csinálnám!A gumiba csinalni olyan,mint zokniban lábat mosni!
2023. jún. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Eddig két pasival szexeltem életemben és mindkettő gumival volt. 22L
2023. jún. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!