Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak, ha kihűlt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha kihűlt a vágy és nehezemre esik szexelni a barátommal?

Figyelt kérdés
Eleinte nagyon jó volt de kb 1 éve iszonyat nehéz hogy egyáltalán képes legyek szexelni. Minden más szempontból viszont jól működik ez a kapcsolat és nem is ismerek olyan embert aki ennyire szeret mint ő engem. Ha szakítanék vele, nem találnék még egy ilyet. Egyszerűen nem kívánom a szexet.
2023. máj. 30. 19:44
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Fizetős már a legalja! Egy dugás 30EFt. Hol ér ennyit egy olyan dugás, ahol ketyeg az óra? Havi 120EFt-ot meg nem költök a farkamra meg egy illúzióra. Na inkább ezek a lúzerek, aztán mennek vissza az albérletbe.
2023. jún. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!