Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy férfi nincs (még)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi nincs (még) olyan viszonyban a nővel, miért feszegeti a nő szüzességét?

Figyelt kérdés

2023. máj. 29. 10:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Valószínűleg akkor jobban érdekli az ami a lábad között van, mint te. Nem akar időt pazarolni.
2023. máj. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Mert szeretne vele olyan viszonyban lenni.
2023. máj. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
És teszem hozzá, ő egy nagyon okos ember amúgy, a munkahelyén szinte az egyik legjobb. Ugyanakkor segítőkész is, de olyan megjegyzései vannak...
2023. máj. 29. 10:28
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert a szexuális kultúrája eddig terjed ki. Meg esetleg az általános is.

Lehetséges, hogy fizikailag is ilyen lesz majd.

Ha tényleg ennyire okos és segítőkész, akkor valószínűleg lehet majd tanítani.

2023. máj. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%

Lehet ez volt az elvárás vele szemben.

A haverok erre biztatták.

Egyébként ha nem tetszik biztos tudsz mást találni.

Én is orulnék egy rendes leányzonak, aki komoly kapcsolatban gondolkodik. Nem értem a magunkfajta miért nem talál egymásra.

2023. máj. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Amúgy jól érthet az emberekhez, mivel emberekkel foglalkozik, egyből levágta, hogy van egy szende, zárkózott kisugárzásom amúgy, mert ilyen is vagyok...24 voltam, amikor elvesztettem, volt egy 4 éves kapcsolatom meg most van egy 7 hónapos. De szoktam a barátommal poénkodni, hogy el lehetne adni szűznek, olyan nagyon szűk vagyok és még a hártyám egy része is megvan, az aktust finoman kell kezdeni nálam és bizalom nélkül nem megy.
2023. máj. 29. 11:43
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a munkában okos, de a csajozáshoz nem igazán ért. Eléggé otrombán, ajtóstól a házba módszerrel próbálkozik.
2023. máj. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Az okosság önmagában nem jelent sokat, okos ember is lehet modortalan bunkó.

Egyébként nyilván azért tesz szexuális célzásokat, mert kíván téged, fantáziál rólad.

2023. máj. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha én is ilyen helyzetbe kerülnek, engem is csak a puncija érdekelne!Nincs is más értelme egy randevunak egy nővel!
2023. máj. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mert nem akar szűz lánnyal kezdeni, az kötelezettséggel jár.
2023. máj. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!