Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, nektek melyik jön be...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nektek melyik jön be jobban ha egy pasi akit nagyon jól ismertek szexelni akar veletek, konkrétan megmondja személyesen, vagy lassan ovatosan felvezeti, esetleg ha írásban közli hogy mi a szándéka? Nagyon jó barátról van szó!

Figyelt kérdés
2023. máj. 28. 07:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Ez jó kérdés. Nálam ez azon múlna, hogy eddig mennyire beszéltünk ilyesmiről és hogy én is akarom-e.
2023. máj. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
25%
Ha csak nagyon jó barátról van szó akkor hanyagolja a témát,egyik se esne jól.
2023. máj. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Sok mindenről beszéltünk, amúgy jó pasinak tart, de lehet nem vagyok a zsánere. Piásan volt tapizás simogatás, ölelkezés, de köztünk a szex téma nem jött még fel.
2023. máj. 28. 08:04
 4/12 A kérdező kommentje:

2

Mármint ki hanyagokja a témát? Kinek nem esne jól? Barátságban nem illik felhozni?

2023. máj. 28. 08:06
 5/12 anonim ***** válasza:
58%
Ha csak sima barátság akkor a szex nem fér bele nálam.Ha kapcsi,szerelem akkor az persze más.
2023. máj. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
Nehéz más fejével gondolkodni. Magamból kiindulva, ha piásan benne lennék, akkor józanul is, de lehet másnál máshogy van. Ha személyesen vezeted fel, az talán meglepőbb, nem lehet leplezni a reakciót. Ha elutasítja, az kellemetlenebb lehet. Írásban van több idő átgondolni a választ. Ha meg benne lenne, akkor igazán mindegy melyik.
2023. máj. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%

Attól függ én mit érzek, vonz e mint férfi. Ha nem, akkor egy ilyen bepróbálkozás a barátság végét is jelentheti.


De ha vonz is, akkor is mérlegelném megéri e kockáztatni, veszitettem már el így barátot.

2023. máj. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
20%
#7 miért veszítetted el?
2023. máj. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen piásan megvolt a vonzalom éreztük mindketten, de ugye csak barátok vagyunk, és ennyi extra belefért a kapcsolatunkba, szóval nem tudom hogy reagálna, mert a barátságunkat nem szeretné ha rámenne. Ovatosan viccesen majd felvezetem, lehet ez lenne a legjobb
2023. máj. 28. 09:37
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha spiccesen már majdnem leszopott, akkor józanon is bejössz neki. Mozdulj rá, de úgy tedd mint egy férfi. Ne úgy mint egy barát, mert akkor le fogsz pattani. Tegyél fel mindent egy lapra és tedd meg azt a lépést és valahogy a tudomására hozod, hogy tetszik neked. Szerintem ne írásban tedd hanem személyesen. De ez csak egy olyan tipp, ahogy én csinálnám.

46F

2023. máj. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!