Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bugyi, melltartó és egyéb női...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bugyi, melltartó és egyéb női ruha fétisből hogy lehetne kigyógyulni? már jobban izgatnak a ruhák mint a lányok. 20/f

Figyelt kérdés
ma eddig 4x kivertem kawaii bugyikra és tangákra, szerintem ez már beteges... hétvégén meg maid outfitekre és japán iskolai ruhákra vertem
2023. máj. 23. 17:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus... a leírásod alapján un. exculizív szintű fétised van, ami már akadályozza a normális életvitelt, kapcsolatok kialakítását és szorongást okoz nálad. Megszűnni nem fog, de segíteni fognak elfogadni magad és az egyensúly kialakításában.
2023. máj. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
próbáltam már kényszeríteni magam hogy álljak le, meg elhitettem magammal hogy ez nem normális, pár napig sikerült is enyhíteni de mindig visszatért ez a fétisem. szombat óta meg eddig soha nem látott mértékben "vonzódok" a női ruhákhoz, nem tudom miért van ez
2023. máj. 23. 21:25
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
#2 na pont ezért kellene szakembert felkeresned! Mert szorongásokat okoz neked! Így akarsz élni, háborúban saját magaddal???
2023. máj. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ez szerintem azért van mert gyenge az akaraterőm, a lányokat meg nem érdeklem
2023. máj. 23. 22:02
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
#4 "a lányokat meg nem érdeklem" - egy újabb szorongásos megnyilvánulás, de ne nekem mond hanem majd a terapodnak.
2023. máj. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ez nem szorongásos megnyilvánulás, ez tény
2023. máj. 23. 22:13
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
#6 mondtam: szakember. Innen a távolból senki sem fog neked tudni segíteni.
2023. máj. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nem tudom mi és mikor baxhatta el ennyire az agyam
2023. máj. 24. 02:15
 9/10 anonim ***** válasza:
Keress fel egy szakembert. Jól meg fogja kérni az árát, és neked is nagy akaraterőre van szükséged, keress valami olyan elfoglaltságot ami leköt.
2023. máj. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Amúgy meg miért baj az, hogy te mire véred?

Most komolyan?

Én még szexhez is veszek fel néha combfixet is az asszonyt nem zavarja én dominálok így is.

2023. jún. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!