Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az normális hogy bugyikra,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális hogy bugyikra, melltartókra, bikinikre izgulok? 20f

Figyelt kérdés
vettem is már, de szinte azonnal megbántam, nem fér el benne a farkam.... napi viselésre is alkalmatlan, főleg hogy kb egész végig állna a cerka

2023. ápr. 25. 00:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
25%
Nem tűnik normális dolognak.
2023. ápr. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%

Klasszik ruhafétis, megidézik benned a használóikat illető szexuális vágyat. Ismert, gyakori jelenség. 20-30%-nak van valami hasonló "játéka". Egyéb probléma?

Figyelj, van az emberiségnek egy hányada, akik mindenkit kerék alá vetnének, aki két centivel eltér tőlük. Na velük ezt a témát nem kell megbeszélned, ennyi.

Akkor csak viseld néha napján egy-egy órát...

2023. ápr. 25. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%
Főleg ha nő is van benne. Ha én hámozom ki belőle, az néha izgatóbb, mintha meztelenül állna elém.
2023. ápr. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
az a baj hogy el van cseszve az agyam. nem kéne ilyenekre gondolnom se. azon gondolkodtam hogy egy napot bugyiban és melltartóban töltsek.... egy beteg állat vagyok. utálom magam
2023. ápr. 25. 13:00
 5/15 anonim ***** válasza:
50%
Keress fel egy szakembert és beszélj vele...
2023. ápr. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
lehet nem ártana
2023. ápr. 25. 14:38
 7/15 anonim ***** válasza:
65%

4#

A 2#essel értek egyet.Nem kell sehova menned!!Kinek ártasz vele?Elmondom senkinek.Felveszed, és elmaszkalsz benne.Ez csak egy ruhadarab.Nagy kaland.Semmin nem változtat főleg a nemi irányultságodon nem.

Ennél sokkal szokatlanabb fétisek is vannak, és ezeket teljesen normális dolognak tartják a szexuálpszichológusok is.

2023. ápr. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
agyaltam rajta és a legnagyobb baj szerintem nem azzal van hogy fel akarom venni ezeket, hanem hogy kiadtam rájuk kb 12k-t és emiatt érzem rosszul magam
2023. ápr. 25. 18:13
 9/15 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem nincs ezzel semmi baj több ilyen pasival is talalkoztam már akik odáig voltak a női fehérneműkért, egyik barátomnak szintén voltak is, imádta viselni őket és eskü szerintem neki jól is álltak:D mindenki arra költ amire szeretne

L

2023. ápr. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
De én megbántam hogy pénzt adtam értük. Rengeteg értelmesebb dologra is költhettem volna
2023. ápr. 26. 09:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!