Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális ha 3 napja késik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha 3 napja késik a menstuáció első aktust követően?

Figyelt kérdés
Szóval a barátommal megvolt az első aktusunk (mindkettőnknek első) óvszerrel természetesen, és azóta mégegyszer volt ugyanígy. De azóta még nem menstruáltam, most szombaton kellett volna megjönnie, de més most hétfőn sem jött meg. Ez normális, vagy forduljunk orvoshoz?

2023. máj. 22. 12:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Normális. A ciklus nem állandó, ezernyi tényező befolyásolhatja, az ember nem egy robot. 3-5 nap eltérésért totálisan felesleges orvoshoz menned!
2023. máj. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell aggódni, a rendelkezésre álló információk alapján nem feltételezhető hogy baj lenne.
2023. máj. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Normális, biztos ráparázol.. ne stresszelj ezen es megjön
2023. máj. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fhú nekem az első után 10 napot késett.Teljesen normális sőt szokj hozzá hogy picit "felborul" a rendszer mert szex közben nagyon sok hormon szabadul fel, amik bezavarhatnak a ciklusba
2023. máj. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, teljesen normális. Nem kell orvoshoz menni. Nekem az első után 42 napra jött meg, totálisan elcsúszott a "rendszerem". Ne izgulj és meg fog jönni.
2023. máj. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
2 Lány szüzességét is elvettem. Mindkettőnél késett a menzesz. Be is voltunk parázva de nem lett belőle nagyobb baj.
2023. máj. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönjük a sok megnyugtatást, sokat srgít :)
2023. máj. 22. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!