Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Idáig a Diane 35 szedtem....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idáig a Diane 35 szedtem. Most hétfőn kezdtem a szünetet és az orvosom a lindynette 20at írta fel. A menstuáció első napján kezdjem el szedni a lindynette 20at vagy a 8. napon kezdjem el szedni? Mikortól vagyok védett?

Figyelt kérdés
2009. szept. 18. 10:58
 1/2 anonim ***** válasza:
én úgy tudom hogy a lindynette jóval lájtosabb mint a diane, úgyhogy ha azt akarod hogy ne csorbuljon a védelem, akkor kezd rögtön a diane utolsó szeme utáni napon, tehát ne tarts szünetet.
2009. szept. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Így van a betegtájékoztatóban is ezt írják. Nem kell szünetet tartani. Az első naptól kezdve akkor van ha már egy ideje nem szedtél tabit vagy aki most kezdi csak szedni.
2009. szept. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!