Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Alig birok a farkammal, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alig birok a farkammal, hogy csillapithatnam?

Figyelt kérdés

Kb 2 hete folyton csak dugnek …

Szerencsere az asszony szinte mindig nyitott ra , de mar engem zavar. Volt hogy mar nem tudtam elelvezni mert a 6. Menetet nyomtuk de egy 7. Be soman belementem volna…

Mit tudnek csinalni hogy csillapodjak?



2023. máj. 19. 04:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

#8: Úgy néz ki a mozgás megtette jó hatását és a felszabaduló tesztoszteron műveli ezt veled. A tanács, hogy sportolj, majd jól lefáradsz pont fordított hatást ér el. Még több tesztoszterontól még jobban és még többet fog állni.

Ha feleségednek sok, akkor jobb megoldás híjján, az esti zuhany alatt, meg akár reggel is a WC-n verd ki. A feszkót levezeti.

2023. máj. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!