Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anál függő hetero pasi vagyok!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anál függő hetero pasi vagyok! Létezik makk és here nélküli dildo, ami nem redős, rücskös?

Figyelt kérdés

Szeretem a nagy méretet, tágítást, de nem találom megfelelő dildót, ami kellő vastag, azon makk vagy here van, ami taszít!

Nagy henger alakú, lekerekített végű dildókat szeretnék, de nem találok sehol.

Van ilyen valahol?

Van ötlete valakinek?

Konkrét linket is küldhettek, ahol látom a terméket.

Nem számít, mennyibe kerül! Csak jó legyen.

4 centi feletti átmérővel keresek!



2023. máj. 17. 21:12
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Valami olyasmi, de nem találok megfelelő vastagsagut...

a hazai szexshopok kínálatából már mindet atnezem

2023. máj. 17. 22:47
 12/15 anonim ***** válasza:
32%
Undi vagy
2023. máj. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
33%
Menj el egy zöldségeshez, vegyél egy jó vastag uborkát és hajrá.
2023. máj. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Huhh hat abban meg mi az elvezet?:D de en lattam mar szexshopban amugy mondjuk az lehet vibrator volt
2023. máj. 19. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

[link]



Igaz ez plug de 4.5 cm illetve jó hosszú is. Nekem eddig max 2.5 óra volt amíg bent tudtam hagyni.

2023. júl. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!