Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok szeretitek bordás,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok szeretitek bordás, rücskös gumival a szexet?

Figyelt kérdés
tudom most sokan azt fogják írni hogy semelyik gumit sem szeretitek, de ez első alkalom lesz, nem ismertük előtte egymást, meg ki tudja mi lesz belőle, így beszéltük meg, hogy gumival.Minden élvezetet megakarok neki adni, ezért gondoltam a bordázott óvszerre. Szerintetek?
2021. júl. 4. 22:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem borzasztóak azok a gumik
2021. júl. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
miért?
2021. júl. 4. 22:56
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Én kimondottan szeretem🥰
2021. júl. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Nekem is olyan volt az első doboz, de nem szerettem. Rendesen kényelmetlen, kellemetlen volt, nem volt jó érzés. Én sokkal jobban szeretem a simát. :)
2021. júl. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
lehet amúgyis nagy farka volt a srácnak és úgy már kellemetlen volt a rücskös bordázott gumi?
2021. júl. 4. 23:24
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem sok különbséget éreztem a sima meg eközött.
2021. júl. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#4 vagyok, páromnak 15 cm, nem egy extra méret, és így sem volt kellemes. Sokkal jobban tudja használni simában. Szerintem elsőre ne ilyet vegyél. Utána megbeszélitek, mi lenne neki, neked is jó. :) Nem hiszem, hogy ez jobb élményt adna, csak rosszabbat...
2021. júl. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer próbáltuk a volt párommal a rücsköset. Nekem annyira rossz érzés volt, (inkább fájdalmas, mint simán kellemetlen), hogy kb. másfél perc után lecseréltettem vele, a három darabos doboz maradéka meg ment a kukába.


(Mivel mástól kérdezted, gondoltam megírom, hogy egyáltalán nem volt nagy mérete, sem hosszra, sem vastagságra.)

2021. júl. 5. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!