Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak érezhetik magukat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak érezhetik magukat kihasználva?

Figyelt kérdés

30 évesen még csak 3 nővel feküdtem le, mindhárom komoly kapcsolat volt, nem voltak egy éjszakás kalandjaim. Soha nem voltam egy csajozógép, mindegyik kapcsolatom úgy kezdődött, hogy a lány kezdeményezett, tehát engem "szedtek fel", soha nem udvaroltam, flörtöltem, vagy ilyesmi. A szakítások is viszonylag békések voltak, nem ilyen tányértörős átokszórós szappanopera módra. Végül később mindhárom lánnyal volt még szexkapcsolatom egy ideig a szakítás után, de azt is ők kezdeményezték. Soha nem volt átfedés közöttük, nem csaltam meg senkit, viszont az utolsó exemmel akkor is összejártunk, miután neki kapcsolata lett. Eleinte úgy voltam vele, hogy már úgysem vagyok szerelmes és ez csak szex, nem érdekel, ha mással jár közben. Kövezzetek meg, de mivel nem ismertem a srácot, lelkiismeret furdalásom sem volt miatta.

Határozottan mondom, hogy már nem vagyok szerelmes az exembe, de az utóbbi időben mégis kellemetlen érzéssel tölt el az egész. Mintha valami negatív ürességet éreznék, hogy nem vagyok jó semmire, csak egy darab húsnak érzem magam, akitől csak ennyit akarnak az nők, aztán ha megkapta akkor megy tovább az aktuális csávójához.



2023. máj. 16. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
31%
Sokan lennének a helyedben és szeretnének ilyen csúnyán kihasználva lenni. Ez talán vigasztal, miközben más nőjét dugod.
2023. máj. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%

Anyagilag mindenképpen! Sok van ilyen. Van akit tudtával és vannak akiket tudtukon kívül!

A te esetedben a lelked érzékeny. Nem vagy egyedül! Én is ilyen vagyok csak jóval idősebb kiadásban. Én nem kihasználva hanem szerencsétlennek, egy csődtömegnek érzem magam.

2023. máj. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
mekkora a farkad?
2023. máj. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
47%

Ne rinyálj, jó dugni őt? Jó. Akkor dugd!

Ha meg neked férfi létedre rosszul esik, hogy egy olyan nőt dugsz akinek más a párja akkor hagyd! De mondjuk úgy is lehet nézni, hogy te használod ki őt. Nem adsz neki szinte semmit, nem tartod el stb mégis dugod. Ez rossz? Szerintem túl érzelmes vagy.

2023. máj. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!