Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől lesz valaki perverz? Én...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lesz valaki perverz? Én már attól rosszul vagyok, hogy itt olyan sok perverz kérdés van. Miért nincsen nekik külön kategóriájuk? Miért pont a heteroszexuálisokhoz írogatnak?

Figyelt kérdés

2023. máj. 16. 11:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
82%

Nyuszika, attól hogy perverz vagyok, még nem leszek homokos.

De ha téged zavar, akkor el is lehet innen menni, van biztos csillámpóni kategória. :)

2023. máj. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
# 12 : Nem vagyok nyuszika, és az, aki engem felpofoz, reflexből kiverem a fogait. 120 kilós vagyok, de hajdanában sportoltam. És annak, aki legyerekez, annak azt üzenem, már nyugdíjas vagyok, és unokáim is vannak. De féltem az unokáimat az ilyen megkergült világtól. Valóban hiányzik már egy 3. világháború. Vagy a világvége, amit nagyanyám emlegetett a haláláig.
2023. máj. 16. 12:06
 13/19 anonim ***** válasza:
80%
Ez az oldal - tetszik, nem tetszik - tele van defektes emberekkel. Egy másik csoport viszont csak viccből ír ki idióta kérdéseket. Legalábbis ők azt hiszik, viccesek.
2023. máj. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
77%

Te vagy csak egy troll vagy (annak is elég béna), vagy csak egy bigott, prűd, maradi kis pöcs.

Bármelyik is igaz, veled nagyobb baj van, mint azokkal, akiknek nekimentél...

2023. máj. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
71%
Nagyon rosszul értelmezed a perverz szó jelentését. Ez részben a társadalmi értelmezés hibája is, meg a tiéd. Sajnos pejoratív lett, holott nem az. Hiszen perverzió lehet egy szabadtéri sex de lehet valakinek ez meg sem mozgatja az ingerküszöbét. Fogalmazzunk úgy hogy ami mindkét félnek örömet okoz, az nem perverz.
2023. máj. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel annyi a probléma, hogy oké, tételezzük fel, hogy legyen külön kategória a perverziónak.

Rendben.

És mi számít annak...?


Ki határozza meg, hogy mikortól perverzió már, és meddig még nem az? Erről mindenkinek más a definíciója.


Olvastam én olyat is, mikor valaki azt írta, hogy "én aztán nem vagyok prűd, de az anál az azért még nekem is sok", hát kérdem én: aki az anált látva fennakad, az ugyan mitől is nem prűd? Az ilyen személyeknek mi is számítana akkor tulajdonképpen prűdségnek?


Attól volna talán úgymond "ő aztán nem prűd", mert hajlandó nem csupán paplan alatt, lekapcsolt lámpánál szexelni? Merthogy attól még ne érezze valaki magát "ő aztán nem prűd"-nek, mert világosban, takaró nélkül szexel. Ezzel még nem lett olyan hűde vad és szenvedélyes.

Azért az ilyen alaptémák, mint például az orális, anális szexuális érintkezés a vaginális mellett, eléggé a bevett, hol gyakoribb, hol ritkább, de többségében létező részei a párkapcsolatok mindennapjainak nagy általánosságban véve.

Tehát ha valaki például mondjuk csak óvszerben és szalvétával a kezében fogja meg a péniszt, és ő aztán nem veszi a szájába más nemiszervét, és mást se enged szájjal az övéhez közeledni, akkor neki a szájban ejakulálás, vagy épp az említett anális érintkezés minden formája is már úgymond "perverzió".


De ha így van, akkor hogyan kezeljük ezekkel az egyébként hétköznapi cselekvési formákkal szemben az olyan valóban, többségében a törvény által is büntetett dolgokat, mint amilyen a zoofília, a nekrofília, a pisiszex, kakiszex, stb?


Szóval azért nem lehetne külön "perverz" kategória, mert ez a szó mindenkinél máshol kezdődik. És volna olyan, akinek minden az volna például, ami nem gyermeknemzés céljából, hüvelyileg történik, másnak pedig sokkal több se lenne még az, de afelett már igen, megint másnak pedig akár lejjebb lévő dolgok igen, de a saját érdeklődésében nem lát kivetni valót.


Én azt tanácsolom, hogy amennyiben zavar, egyszerűen ne olvasd ezeket a kérdéseket (hidd el, nem te vagy a célközönségük, senki nem téged keres velük), vagy ha még a jelenlétük is zavar, akkor többunokás nagyiként talán már ne itt keresd az unaloműzést, hanem töltsd inkább ezt az időt a kicsikkel.


Ami pedig az unokákat illeti: a kategória nagy vörös betűkkel kiírja, hogy csak 18 éven felüliek legyenek itt, amennyiben nincsenek még annyi idősek, hagyják el visszagombbal a lapot.

2023. máj. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
81%

#13 nyuszika! Igazából nagyon meg is érdemelnéd azt a felpofozást a kommented után.

Viszont 120 kilós tohonya nyuggerként, valószínűleg mozogni is alig bírsz.


De kiderült hogy még a szónak a jelentését sem ismered.

2023. máj. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Na leírom nagy vonalakba, és ha komolyan érdekel a dolog, elgondolkozol rajt.


Az emner, az állatvilágból származik.


Perverzió=fétis=parafília.


A parafíliát,az 1800as évek végén, egy osztrák pszihológus definiálta elsőnek, ami úgy szólt : Minden szexuális tevékenység, ami nem a fajfenntartást szolgálja, parafília.


Ez persze nagyon sarkos, az évek alatt "finomodott". Jelenleg a társadalom dönti el, (illetve VHO de ez más mese) mi a parafília,azaz fétis. Nézzünk csak népcsoportokat, ahol a 70éves bácsi, elvesz feleségül egy 13éves kislányt. Nálunk európába, ez full pedofília, náluk normális. De nézzünk lightosabbat. Képzeld el nagyapád, aki arra izgult volna fel fiatal korába, hogy nagyanyó tangát hord. Nagyanyó, és a társadalom full bolondnak tartották volna az öreget. Napjainkaba pedig alap egy tanga.


Ha érdekel valóban a téma, és nem egy troll vagy, remélem segítettem elindulni a gondolataiddal.

2023. máj. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Sokan itt csupán szórakozásból tesznek fel kérdéseket. Azt gondolom, hiába lenne egy "perverz" kategória, az nem nem mentené meg az unokáid. Valakinek, már akkor az is perverz, ha orálisan egy nőt más kielégít. Engem is izgat két nővel egyszerre lenni, de sosem kezdenék el valakit győzködni, hogy ugyan már csak azért is próbálja ki. Nem mondok újat, de az unokáidra nem csak a perverzzé válás veszélye fenyeget, nekem más okból is, de részben azért sem lett gyerekem, mert megőrülnék, ha annak ellenére hogy vigyáznék rá, normálisan nevelném, rossz társaságba kerülne, elzüllene, vagy bűnöző lenne.
2023. máj. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!