Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehet elfojtani a nemi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elfojtani a nemi vágyat? aszexuális akarok lenni. 20/f

Figyelt kérdés

#uáááuáá #szekxsz
2023. máj. 15. 14:29
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

20

le lehet valahonnan tölteni a könyvet? néztem hogy 3000 ft körül van de annyiért nem érné meg nekem

2023. máj. 15. 16:19
 22/23 anonim ***** válasza:
20# Nem tudom. Könyvtár esetleg?
2023. máj. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Ha nem születtél aszexuálisnak, akkor soha nem leszel az. Tapasztalatból beszélek, de több interneten elérhető kutatási eredmény is áll amögött, hogy az ember szexualitása nem változtatható meg. Nézz utána. Én egyébként aszexuálisnak születtem, szerettem volna megszeretni a szexet és soha nem sikerült, időpazarlás volt hülyeségre. Ne próbáld elnyomni a vágyadat. Ideig óráig tudsz magadnak hazudni, de később vissza fog ütni és az az ütés k..va erős lesz.. egyre szarabbul érzed majd magad. Keress megoldást a problémádra, még ha a helyzet jelenleg kilátástalannak látszik, akkor is. Ez az egyetlen esélyed
2023. máj. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!