Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen lehetőség/szolgáltatás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lehetőség/szolgáltatás van arra, hogy jógázó csajokon kiéljem az elképesztően elfojtott lábfétisemet?

Figyelt kérdés

[link]


Milyen körben kellene mozognom, vagy hogy kellene kinéznem, esetleg mennyi pénzemnek kellene lennie, hogy mondjuk egy teremben relaxáló, jógázó csajok lábait a gyakorlatok során masszírozhassam illetve nyalhassam?

Nagyon vágyom erre sokkal jobban mint bármilyen szexre.

Viszont biztos vagyok benne, hogy vannak pasik, akik még ebben a privilégiumban is részesülhetnek.


Kérdés, hogy mi az a pénz/külső, ami ezt lehetővé teszi? Mert szerintem a lábfétis még a gruppenszexnél is ezerszer nagyobb tabu a nőknek és csak a legkivételezettebb pasik részesülhetnek belőle. Mit gondoltok?



2023. máj. 14. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Ehhez a csajhoz haver legalább egy A8-as kell (mivel egy modell) :D

Nem tabu a nőknél a lábfétis, sokan megélik HA ők is mindent megtesznek a nőért, a tenyerükön hordozzák. Nem annyira ördögtől elrugaszkodott egy KAPCSOLATBAN hogy időnként a pasijuk a lábukat is kényeztesse.

2023. máj. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs erre lehetőséged.
2023. máj. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Iratkozz be egy ilyen klubba!
2023. máj. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy karatés nő tetszene e területen.
2023. máj. 15. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem rosszul közelíted meg, ott kezdődik, hogy akik jógázni járnak és hasonló dolgokat tesznek azok tudatosak! akikről írsz azok pedig felszínes lányok, egy tudatos életvitelt folytató közegben aligha találsz ilyesmit
2023. máj. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha macsóvá vagy alfahímmé formálnád magad a siker érdekében akkor az smpixien menni fog a keresés
2023. máj. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!