Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt már olyan, hogy úgy szeretkeztetek a párotokkal, hogy nem kívántátok és nem esett jól?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor miért mentetek bele?

Életkort légyszíves írjatok! Köszönöm!



2023. máj. 12. 14:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Volt h úgy kezdtük el h nem volt meg a kedv de megjött később, volt olyan is később se de nem volt rosst vagy ilyesmi
2023. máj. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
Volt persze. Mert tudom hogy szüksége van rá, azért hagyom.
2023. máj. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
Csak ha a sugar daddymről volt szó. Ingyen nem szexelnék olyannal, aki nem vonz.
2023. máj. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%
Van persze, ő gyakrabban kívánja mint én, olyankor hagyom hogy dugjon miközben tévézek vagy ilyesmi. Attól hogy én nem kívánom, neki még lehet jó...
2023. máj. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
68%
csak ilyen van
2023. máj. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
85%
Volt. Miért mentem bele? Mert hülye voltam, megfelelési kényszer.
2023. máj. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
81%
Párkapcsolatban ez gyakori,nekem sincs mindig hangulatom hozzá,vagy fáj valamim,de engedem ha akarja.Biztosan van fordítva is,amikor ő fáradt vagy valami de azért ha akarom rám mászik.
2023. máj. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
1 es vagyok Nekem is volt mar forditva is, pl előző hétvégén nagyon akartam és amikor kezdett felebredni latta rajtam h nagyon szeretném, elrendezett aztan visszafekudt aludni, én meg mentem utána csinalni a dolgokat :D
2023. máj. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem, minden ember életében 85-90 %-ban olyan események történnek, amit egyáltalán nem akarunk, de végülis egy kisebb részben mégiscsak megnyugtatóan, jól végződik. Rájövünk, hogy nekünk is sokkal jobb adni, mint kapni. Ettől mi is megnyugszunk, béke és harmónia lesz közöttünk.

A maradék 10-15 %-ban pedig elevejól indul és jól is végződik.

2023. máj. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
23%
És így utálják meg a nők a szexet. Annyira elkeserítő ezeket a válaszokat látni, hogy csak úgy hagyjátok magatokat, nehogy elhagyjon vagy megcsaljon a pasi. Ha ez kell ahhoz, hogy megtartsd a férfit, akkor sajnálom, de csak a testedet és a könnyű szex lehetőségét látja benned mint érték. Persze ha nektek ez így jó, akkor legyetek boldogok, de én inkább megpróbálnék olyan férfit keresni, aki nem csak azzal a feltétellel marad velem, ha bármikor belém rakhatja a farkát, amikor neki épp olyanja van.
2023. máj. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!