Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen módszerekkel lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen módszerekkel lehet csökkenteni a nemi vágyat?

Figyelt kérdés

26 évesen szűz vagyok, esélytelen lesz valaha párom, ronda vagyok. Őszintén nagyon kívánom valakinek megfogjam a kezét, vagy együtt legyek egy nővel, de ahogy írtam esélytelen.

Hogy lehet csökkenteni a nemi vágyat, meg ne is legyen, mert nagyon kívánom már.


2023. máj. 11. 12:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az jön nem lehet mit kezdeni vele, bele van kódolva mindenkibe, erre mondják hogy még a h*lye is képes gyereket csinálni. Mit lehet tenni? önmegtartóztatás, de mivel a biológia dolgozik ez nem igazán járható. Drasztikusabb megoldás ha elmégy egy endokrinológushoz, és a többit megbeszélitek, más opció nincs így. Most mondja az majd találsz? ezt majd elmondja más, én máshogy közelítettem meg.
2023. máj. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Egy természetes, ösztönös igényt nem lehet csak gyógyszerekkel elnyomni. Neked viszont nem patikára, hanem egy jó pszichológusra lenne szükséged.
2023. máj. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát ha egyszer ronda vagyok, akkor ronda vagyok, tudom esélytelen vagyok náluk.
2023. máj. 11. 12:50
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom, nekem sokáig, amíg párt nem találtam, az is elég volt, ha a látványtól beindultam. Tudod, a bizsergés odalenn, felér egy fél orgazmussal. Aztán este az ágyadban kivered magadnak.
2023. máj. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A stressz, a napi 2 doboz cigi, az állandó kialvatlanság, az alkoholizmus, a magas vérnyomás mind - mind alkalmas erre...
2023. máj. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem azért nem tudsz becsajozni, mert ronda vagy.

Nők szokták mondani, hogy a férfi esetében az is elég ha egy fokkal szebb az ördögnél. És sok esetben tényleg az számít, hogy milyen a személyiséged, a humorod, milyen beszélgetőpartner vagy, hogyan állsz ahhoz a nőhö9z akit fel akarsz szedni.

Az alapvető hiba nem a külsődben van, hanem benned, ahogy csajozni próbálsz, vagy amit a csajokról gondolsz. Fejben kéne rendet tenni és lesz barátnőd.

2023. máj. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

3# akkor próbáld meg, hogy ronda nőt keresel.

Abból is van bőven. Dugják is őket...

2023. máj. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Veregessed.Az is valami.
2023. máj. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Vannak természetes vágycsökkentők, amelyek valamelyest csökkentik a sürgetést. Ilyen a barátcserje, de pl. az édesgyökérről is ezt tartják.

De ez max. arra jó, hogy ideiglenesen ne kapard a falat, nem fogja a magányosságodat oldani. Én azt javaslom, hogy legyen minél több baráti kapcsolatod, fiúkkal-lányokkal egyaránt: ehhez jó, ha csinálsz valami önkéntes munkát vagy benne vagy valamilyen közösségben, esetleg sport- vagy más hobbikörben.

2023. máj. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Drog,alkohol,alvásmegvonás,

egyél xar,minősegtelen kajákat

2023. máj. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!