Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok veletek fordult már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok veletek fordult már elő, hogy olyan keményen , alaposan megdugott a pasi, hogy nem birtátok tovább és szólni kellett neki , hogy megállj , mert véged van ?

Figyelt kérdés

Hogy történt , röviden elmeséled ?

Hány éves voltál akkor ?



2023. máj. 6. 16:37
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Igen kellett tartani egy kis pihenőt majd folytattuk
2023. máj. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%

“Keményen, alaposan” - ez általában távol áll mindentől, ami érzéki, vagy kielégítő.

Nem légkalapács döfködésre vágyom, hanem olyan férfira, aki képes kielégíteni anélkül, hogy agyrázkódást és lassan gyógyuló sérüléseket szereznék.

Éppen ez okból szoktam mondani, hogy teljesen mindegy hány centis az a farok, ha a tulajdonosának nincsen hozzá agya…

2023. máj. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Abba ne hagyja, amikor a legjobb az egész.
2023. máj. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Igen, volt már ilyen de nem szóltam semmit.
2023. máj. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Igen, olyan volt már, hogy még nem voltam elég nedves, és túl hevesen dugott a srác, kértem, hogy álljon meg3es orálisan még izgasson.
2023. máj. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Még nem
2023. máj. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
Volt, de nem vette tudomásul... -_-
2023. máj. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én erre csak jobban izgulok.
2023. máj. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt, elég keményen kefélt de azért figyelt rám. Néha olyan elementáris erővel tolt hogy szólni kellett nem bírom már. Kicsit hiányzik a vele való szex.
2023. máj. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!