Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tennétek ha a barátnõtökne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha a barátnõtöknek nem lenne orgazmusa? Illetve ez mennyire fontos a többi sràcnak? Barátnõmmel közel egy éve járunk, eléggé zavar h nem megy el. Élvezi a szexet de sosem megy el. Állítása szerint mmég sosem ment el èletében.

Figyelt kérdés

Elèggé fusztrál a dolog és részben magamat hibàztatom. Sajnos eléggé teljesítménycentrikus vagyok így nekem ez fontos lenne... Ti hogy vagytok vele? Elhagynátok ezért egy nõt ha am szeretitek?

27F



2023. máj. 5. 19:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
28%

"Rengeteg nő SOHA nem megy el. Egyszer sem."


Az ilyenek nem voltak még nővel életükben! Igazi, sorozatorgazmusossal meg pláne! De ne is legyél SOHA!

2023. máj. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
74%
#11 Mármint ki nem volt még nővel?
2023. máj. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
55%
11es nálad komoly gondok lehetnek ahogy látom...
2023. máj. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ezt a kommentet egy olyan nő szemszögéből írom, aki majdnem egy évig szenvedett egy ilyen párkapcsolatban.


Ugyanez volt a problémám. Mondjuk nekem nem volt fenomenális élmény a többi sem, csak kikényszerítette egy "igen jó volt"-őt, aztán megoldottam magamnak, ha tudtam. Nem csináltam eleget magamnak és ezért nem tudtam irányítani, hogy hol jó nekem. Ez az egyik. Nálam más okok is fennálltak, de a legfontosabb a következő:



Ne stresszeld a csajt. Nehogy nekiállj, hogy hú, de te mindent megtettél és mégsem megy... Ezzel akkora megfelelési kényszert erőszakolsz rá, hogy nem igaz. Vagy el fog kezdeni megjátszani orgazmusokat, ha nem mer konfrontálódni, vagy a szexet kényszerrel fogja felfogni és egész idő alatt azt fogja várni, hogy mikor megy már végre el, hogy megjutalmazzon téged a teljesítményedért. Aztán minél többet stresszeli magát, annál jobban fog fájni neki az aktus és annál nagyobb az esélye, hogy abból bizony nem lesz orgazmus...



Adj neki időt, érj el egy olyan atmoszférát, ahol elengedheti magát és ne engedd, hogy hibáztatja magát, mert NEM az ő hibája.



Aztán az is lehet, hogy nem vonzódik hozzád... vagy általánosságban a férfiakhoz. (Saját magamból indulok ki, az én problémám ez volt.) Vagy valami másféle trauma áll a háttérben. Vagy jobb esetben csak nem ismeri a testét.



Hajrá! Remélem a jövőre nézve hasznos tanácsot tudtam adni.

márc. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!