Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tennétek ha a barátnõtökne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha a barátnõtöknek nem lenne orgazmusa? Illetve ez mennyire fontos a többi sràcnak? Barátnõmmel közel egy éve járunk, eléggé zavar h nem megy el. Élvezi a szexet de sosem megy el. Állítása szerint mmég sosem ment el èletében.

Figyelt kérdés

Elèggé fusztrál a dolog és részben magamat hibàztatom. Sajnos eléggé teljesítménycentrikus vagyok így nekem ez fontos lenne... Ti hogy vagytok vele? Elhagynátok ezért egy nõt ha am szeretitek?

27F



2023. máj. 5. 19:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A rossz teljesítmény lenne részedről, ha elhagynád. Kicsavart egy logikád van azt meg kell hagyni. 30/F
2023. máj. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
98%

Az szép… elhagynád a nőt, mert nem tudod kielégíteni? És te teljesítménycentrikusnak nevezed magad?

Ühüm…

2023. máj. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%

Szálazzuk szét a dolgot.


1. Rengeteg nő SOHA nem megy el. Egyszer sem.


2. Vannak vélemények, amelyek szerint minden nő nem is tud elmenni.


3. Aki el tud menni, annak is ismernie kell a saját testét. Tehát maszturbálnia kell, egyedül. A dolgok általában itt mennek félre, ugyanis a nő, aki nem tud elmenni, általában ritkán vagy sosem maszturbál. Miért tenné? Hiszen a szex számára egyfajta közelebb kerülés a társához, nem örömforrás.


4. Miért van ez így? Mi az, amiért nem tud az örömre fókuszálni?


5. Kommunikáld, hogy ez neked az igényed, és segítsd abban, hogy lépéseket tegyen ez ügyben.


6. Ha nem tesz, kuka.


7. Ha tesz, de semmi eredmény, döntened kell: kitartasz, vagy kuka.

2023. máj. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nem igazán masztizott magának. Mikor megkértem h csinálja elõttem akkor sem ment el :/ illetve csomòszor kérdezem h mit csináljak másképp, mi az ami jòl esik neki és mi az ami nem. De ezidáig nem jutottunk eredményre.

Korábbi barátnõmnél mindig tudtam h mit és hogyan csináljak. Illetve ott nem voltak ilyen gondok...

Teljesìtménycentrikussàgròl annyit h sajnos egész gyerekkorom versenyzéssel ment el. Egész gimis korom végéig országosversenyek sorozatán voltam és sajna belémvèsõdött h jòl kell teljesìtenem. Ha nem teljesìtek jòl akkor szarul vagyok tõle. Pròbáltam már ezen is vàltoztatni, mert tudom h ez az èn hibám, de eddig mèg kevès sikerrel jártam. Munka és szex terèn is ilyen vok sajna...

Mostanában ha szexre kerül a sor akkor mindig ùgy èrzem h ùgysem fog elmenni... inkàbb neki se vágjunk stb. És sztem ez így hosszútávon megmérgezi a kapcsolatunkat.

2023. máj. 5. 19:44
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Itt a barátnődön is múlik. De, mindenki el tud élevzni. De ha a saját testét nem ismeri, akkor ez sokkal nehezebb. Neki is nyitnia kell a dolog felé, te annyit tehetsz, hogy türelmes vagy, és kísérletezel.
2023. máj. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyald ki, mondjuk úgy kezdetnek, és akkor elmegy.
2023. máj. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

ha te is gorcsolsz ezen akkor az nem igazan segit abban, hogy a partnered ellazuljon

az egyuttlet nem egy verseny, nem celszeru egobol csinalni szerintem

a lany aztmondja elvezi, akkor ne az egodat akard taplalni, beszeljetek meg pl. hogy megtesztek mindent de nem gorcsoltok ra (peldaul hosszu elojatek, kommunikacio)

de a hozzaallasod szerintem gaz es ezt a partnered is sejtheti

2023. máj. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
16%

A női orgazmus, egy véletlen melléktermék, NINCS funkciója. Ezért se elvárni nem lehet, se alkalmazkodni nem érdemes hozzá.

Nem minden nőnek van orgazmusa, mivel evoluciosan nem fontos. Akinek meg van, annak is általában nehézkes, hosszadalmas. Ebből érdemes kiindulni.

2023. máj. 6. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%
Probáljatok ismeretterjesztö vagy sexvideokat nézni lehet,hogy olyat lát amitöl sikerül elmenie utána probáljátok meg ti is.
2023. máj. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
15%

Dugtam nemrég milfet. De nem ment el. 3 esélyt kapott. Pötsöl vele a f.om!

Jó nagy csicska vagy!

Az ilynek nevelik ki a szánalmas nőket!

Előbb tanulja meg a testét, azután szexeljen!

2023. máj. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!