Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akiknek csecsemőjük van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek csecsemőjük van otthon, mennyi idő jut a szexre?

Figyelt kérdés
2023. máj. 3. 08:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Megoldottuk, hogy legyen rá idő. Nem szabad egymást sem elhanyagolni.

Most várom a 2. babát, nehezebb lesz de bízom benne hogy így is meg tudjuk oldani majd :)

2023. máj. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

Én annak idején vágytam rá mindennap. A volt férjem közölte, hogy a gyerekkel foglalkozzak ne a sexel.

Pedig 24 évesen szültem és szülés után vissza is nyertem a kislányos vonalaimat.

2023. máj. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nálunk nem sok. Az első évben talán ötször voltunk együtt. Nehéz volt alkalmat találni. Libidó gyilkos szituációk után pedig kedve sincs nagyon az embernek. Az asszony állandóan fáradt és ideges volt a kialvatlanság miatt.
2023. máj. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Csecsemű mellett jut idő. Elég sokat alszik, akár este, akár napközben is belefér. A gondok akkor kezdődnek amikor már mászik, és főleg mikor már járni tud. Jön megy, és nem lehetsz benne biztos, hogy ha elaludt, át is alussza az éjszakát és nem nyit rátok amikor éppen benne vagytok, mert felébredt. Olyankor oda kell figyelni és óvatosan, csendben, de az sem megoldhatatlan.
2023. máj. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
5 hónapos a kisfiúnk, a megszületése óta talán 10 alkalommal voltunk együtt.
2023. máj. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Kevés idő jut sajnos. Valahogy meg lehet oldani, nálunk több gyerek van, mindegyikkel foglalkozni kell, a nagyobbak átjárkálnak, stb. És még ott az állandó kialvatlanság, fáradság. Mégis túléltük, amikor lehetett csináltuk, most, hogy meg már kicsit nagyobbak, többet mint valaha.
2023. máj. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sok
2023. máj. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a 6 - osnak, a több és nagyobb gyerek több gond.
2023. máj. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem 3 gyerekem van és csecsemő mellett alig-alig volt szex. Ez azóta se nagyon változott. Nem az a baj, hogy nincs rá alkalom, mert azt bármikor lehetne csinálni, inkább a rohanás, stressz, fáradtság. Amikor az ember egész nap dolgozik, kiköpi a belét, éjjel végre ágyba kerül, akkor már pihenni akar, nem szexelni.

46/F

2023. máj. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2 éve és 4 hónapja szexeltünk utoljára, pedig a gyerek már rég külön szobában van, és végig alussz az éjszakát.
2023. máj. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!