Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek a lányok hány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a lányok hány évesen masztiznak?

Figyelt kérdés
Általában hány évesen szokták a csajok tolni?
2023. máj. 1. 00:13
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
81%
Kb 10 évesen csinàltam először. L
2023. máj. 1. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Istvan485 ***** válasza:
Kíváncsi lennék egy ilyen csajra!!!😂
2023. máj. 1. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
#12 szerintem a válaszadók közül sokan masztiztak 9-10 évesen azt annyi. Nem csináljak úgy mint mi fiúk. Én 7 éves korom óta majdnem minden nap kiverem
2023. máj. 1. 06:56
 14/22 anonim ***** válasza:
Egészen pici baba kortól csinálja mindenki, aki egészséges. Nem orgazmusig, de arra már a bébik is rájönnek, hogy jó érzés, amikor ott lent hozzányúlnak. A fiúk is, lányok is.
2023. máj. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
#14 ezt nem tudtam. Volt az osztályban egy csendes fijú, mindig a szája járt, de arról sosem dicsekedett ő veri-e. Ha a csajokról beszéltünk megse mukkant. Vajon ő is minden nap veri a tötyköst?
2023. máj. 1. 08:25
 16/22 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy ő is kiveri otthon.😃
2023. máj. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
A kérdéseket/válaszokat elemezve, rájöttem hogy minden fiú/lány kielégíti magat. Aki nem az hazudik
2023. máj. 1. 08:36
 18/22 anonim ***** válasza:
2. Persze neked mindenki elmondja🤣😣😆
2023. máj. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Én viszonylag későn kezdtem, én meg pont azt tartom “furcsának”, ha valaki 9-10 évesen csinálja, nekem akkor fogalmam sem volt, hogy mi az. Engem kicsit később kezdett érdekelni a szex, mármint elméleti szinten tudtam, hogy mi az, de nem izgatott.

15 évesen próbáltam először, mert annyit hallottam róla, gondoltam kipróbálom, de nem volt jó akkor, nem éreztem semmi jót, pont mert amúgy nem vágytam rá, azt sem tudtam hogyan kéne. Aztán már nem emlékszem hogy de valahogy 16 évesen jobban rájöttem a dolgokra és akkor jobban elkezdett érdekelni a szexualitás is, így akkor kezdtem.

2023. máj. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Hát elég későn kezdted.

Én azért vertem ki mert a többiek mondták jajj de jó, na te verted.

Mondom jaja vertem persze. Akkor azt se tudtam mi az. Ezért jobban utanajartam, azota majdnem minden nap.

2023. máj. 2. 18:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!