Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőm nagyon el van kesered...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm nagyon el van keseredve,mint elmondta a férjének furcsa szokásai vannak.Azt szereti ha előtte más férfiakkal szexszel! Ti hogy fogadnátok ezt a hirt?

Figyelt kérdés
45-évesek vagyunk,a férje 15-évvel idősebb nála.Korán ment férjhez,a szülők sem nézték jó szemmel a korkülömbséget,meg aztán eléggé arrogáns parancsolgató alak mindenkit lenéz (diktátor).Először csak a fantáziájáról beszélt,majd ajándékokkal kedveskedett,rábeszélés rendes feleség mindent megtesz a férje kedvéért,csak egyszer ha nem lessz jó akkor többször nem lessz.A kiváncsiság rábeszélés az állandó szekálás hatására engedett neki.Először volt egy kis lelkiismeret furdalása nem is élvezte,de a férje megint rábeszélte,hogy levezetésképpen még egyszer vágjanak bele.Na onnantól már oldódott a feszültség és kezdte élvezni ő is benne volt.A férje pedig mindent megadott neki mert szót fogadott neki.Később aztán megbánta,először sima szex egy partnerrel,aztán jöttek a vadabb dolgok,több partner,anális szex,swinger clubokban gangbang partyk. Elege van az egészből,legutóbb 6 férfit kellett kielégiteni. A férje születésnapján a férje szokta irányitani az eseményeket aki jó vad dolgokat talál ki. Azt mongta,hogy ennyi ő beadja a válópert és költözik az ország másik felébe! Mit szóltok hozzá? Hallottatok ilyen elképesztő történetet?
2023. ápr. 30. 01:18
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
83%

Hallottam igen ilyet.

Exem 15 évig rágta ezzel az életemet.

Előszőr szex közben, aztán meg a reggelizőasztalnál is.

Másról már nem is akart, tudott beszélni.

Szex közben már csak erre a fantáziára tudott elélvezni.

Nem akarta dolgozzak .

Ne legyen jövedelmem.

Rálegyek utalva.

Aztán megtettem neki,de nem úgy ahogy ő akarta . Mással voltam, de előtte elhagytam.!

Vannak igen ilyen beteg alakok .

2023. ápr. 30. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
78%
Ne csináljon senki olyat szexben, amit nem akar. Ha a pasi nem kényszerítette, csak rábeszélte a nőt, de amúgy a kapcsolat jó, akkor nem elválni kell, hanem leülni a palival, és megbeszélni vele, hogy a hókamóka eddig tartott.
2023. ápr. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
91%
Megérdemli, hogy ennyi ideje tűri ezt neki. Lehet megsértődni.
2023. ápr. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
59%
Valamit tudhat a nő, ha 6 pasit elintézett, ott lettem volna szivesen
2023. ápr. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
#12-es olvasd el jó alaposan mit irtam,hogy történt aztán a 11-es kommentelőt is! Mert bizony vannak ilyenek is hizelgés,ajándék,érzelmi ráhatás,függőség a férjtől! Igy is lehet,igaz nem fizikai kényszerités hanem lelki ráhatás,de igy is el lehet érni,hogy valaki belemenjen olyan dolgokba amit nem akar. 11-est 15-éven keresztül szekálták azért nem semmi! Az ő férje is ilyen rögeszmés volt,sajnos a barátnőm nem volt ilyen határozott,kb 2-év után belement!Próbált vele beszélni de a férj nem engedett tudta,hogy a barátnőmnek nagyon nehéz szinte lehetetlen lessz lelépnie! Tudtára adta,hogy váláskor megemliti ezeket a dolgokat is! Pénze sem volt sok,szülei testvérei létminimumon éltek,belerokkantak volna az anyagi kiadásokba.Amugy beszélt több válóperes ügyvéddel,anyagiak miatt nem tudott megszabadulni tőle.Lehet jó tanácsokat adni de mindenkinek mások a lehetőségei én tudom nem nagyon volt más választása! Vagy fekszel vagy repülsz az utcára! Kedves 13-as kérlek ne irj ilyeneket ha nem is ismered! Amugy egy nagyonjó lelkü aranyos teremtés soha senki nem mondott róla rosszat! A férje pont ezt használta ki mert ha egy házisárkány tipus lenne akkor emberére akadt volna a kedves férj,ő pont az ellenkezője sajnos könnyen tudják olyanok befolyásolni akikben megbizik!
2023. ápr. 30. 12:01
 16/32 anonim ***** válasza:
89%
Valszeg te magad vagy a barátnő.
2023. ápr. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
54%

Szánalmas ez a vergődés, hogy de hát nehéz sorból való, nem futotta rá! Tulajdonképpen függőségben élt, hiszen hízelegtek neki!


Szegény ringyó "barátnőd", amikor a ferje pénzét kellett elverni, a saját és családja anyagi lehetőségeit ezek szerint messze meghaladó színvonalon élni, akkor nem esett nehezére az otthoni terror elviselése, mi? :DDD


Aztán amikor a férj - továbbra sem erőszakkal, hanem - hízelgéssel, ajándékokkal meg rábeszéléssel rávette a feleségét erre-arra szexben, még ő a hibás.


Tudod mi van?


A "barátnőd" egy hisztis ri.banc. Ha annyira rosszul érzi magát a házasságában, ugyan, mondjon már nemet a kedves férjének és válassza már a tisztes szegénységet, vagy fogja be a g.ecis száját, és fogadja el, hogy annak a jóletnek, amiben érdemtelenül él, annak bizony ára van!

2023. ápr. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
42%
Önként sétált a vén faszi csapdájába, simán megvehető mint egy kva. Ezért kellene sajnálni? Ráadásul még élvezte is. Talán hallgatni kellett volna a szülőkre mielőtt hozzáment ehhez a baromhoz. De gondolom akkor elég nagylánynak érezte magát. Ennek ez lett a következménye.
2023. ápr. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
# 17-es nem verte el a pénzt ebben is a férj döntött. Ő megpróbált mindent,hogy normális életük legyen gyereket is akart de a férje csak hitegette! Sajnos ő vakon hitt benne ebben ő a hibás és be is ismerte! Megbeszélt velem mindent csak saját magát okolja mindenért!
2023. ápr. 30. 12:23
 20/32 anonim ***** válasza:
61%
Az anyagiakkal, hízelgéssel lekenyerezhető ostoba nőket egyszerűen képtelen vagyok sajnálgatni. Ezek voltak a feltételek, hogy olyan színvonalon élhessen amin. Ezt tudnia kellett volna, hogy nem a két szép szeméért tartja el majd egy hozzáképest vén bagzó kecske. A befolyásolható, számító jellemén meg egyedül ő tud változtatni. És ideje lenne felnőnie is, a meséket màr elkellene felejtenie végre. A valóságban nem úgy működnek a dolgok, mint abban. Szóval, továbbra is fenntartom, hogy megérdemli.
2023. ápr. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!