Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehet egy szinte idegen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy szinte idegen férfi iránt nagyon erős vonzódást érezni? És elmulasztani?

Figyelt kérdés
Jóformán csak látásbóo ismerem,nem is az esetem,de iszonyatosan beindít,csak szexuálisan. De nek lehet köztünk semmi,azt sem tudom hogy ő is így érez e .De én már nem bírom,ha néhány méterre van már kivagyok, és ideges leszek.
2023. ápr. 29. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Másik pasival, aki rendbe tesz, hogy ne legyen hiányod.
2023. ápr. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Az a rejtett tudatalatti... valamit nagyon megfogott benned, de hogy az pontosan mi - hát sajna mi a távolból nem látunk a fejedbe.
2023. ápr. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%
Ilyen a felnőtt élet, nem kaphatunk meg mindent. Mindenkivel előfordul, hogy valaki nagyon beindít, van ilyen. Az ember nem egy ösztönállat, tudni kell vissza fogni magad.
2023. ápr. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sok esetben a fantázia nagyon tud működni. Ugyanakkor a kémia, az illat, amit lehet, észre sem veszünk, de működik.
2023. ápr. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!