Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik óvszert ajánljátok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik óvszert ajánljátok a legtöbben?

Figyelt kérdés

Olyan gumit keresek ami a lehető legjobb érzést nyújtja át, és minőségben is jó. Szeretném a maximumot kihozni a szexből.

Nem kell az offensive kommentekkel jönni, nem akarom, hogy a barátnőm hormonos izékkel tömje magát. Szóval a tökéletes óvszert keresem, köszi!



2023. ápr. 27. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

My size, ha nem jó az átlag méret.


Ha jó, akkor pedig lidlis mondos!


A lidlis nekem sose szakadt még ki, ellenben a durexekkel!

2023. ápr. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Durex real feel nekünk bejött
2023. ápr. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Durex-ek eddig bejöttek, nem szakadtak. Masculan volt, hogy szakadt, meg régen a Rako is, bár szerintem az már nem létezik. Érzésre is elfogadhatók a vékonnyabb Durex-ek, ha kellően fel vagy izgulva. Ha nem vagyok felizgulva nagyon akkor más módszerrel védekezünk. Átlagos méretem van. 49 FFI
2023. ápr. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Durex feel thin. Extra safe-t már sikerült elszakítanom párszor de ezt még nem.

Amúgy én csak pár hónapig használom, ha összejövök egy csajjal. Aztán nélküle és kihúzom időbe. 10 év alatt egyszer sem raktam teherbe senkit..

2023. ápr. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ezt. 24 db, mi az itteni Rossmannban 1600 forintért vesszük. Asszem ez a lila a legvékonyabb, eddig sosem szakadt, csúszott le szex közben. Kb. 1 éve csak ezt használjuk.

2023. ápr. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!