Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ázsiai származású lányok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ázsiai származású lányok, milyen pasik jönnek be nektek?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 26. 23:50
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
62%

Persze ez nagyban programozás, pont mint a telfonnál, vagy az autónál, akinek nincs kiforott személyisége, azt eszi, veszi, amit elé tesznek.

Ráadásul mi a generációnk sem volt más, mi is azokat favorizáltuk, akiket a tv-ben láttunk, gyerekkénrt, szinészeket zenészeket és utánoztuk őket. Ez így megy, ezért van hatalmas felelőssége a médiának, ami ma minden eddigi korénál nagyobb szerepet játszik. Ha csak az utcán sétálok, már ott is azt látom, hogy a fitala fehér lányok 14-től felfelé roma srácokkal smárolnak, járnak kézen fogva stb... Fordítva nem nagyon látom ezt érdekes... Ez van, talán majd változik a helyzet.

2023. jún. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
55%

#7, #9, #10

Hatalmas tévedésben éltek. Világszinten a fehér férfiak sokkal kelendőbbek bármelyik másik rassznál. A feketék pedig a legkevésbé kelendőbbek, mind a nők és mind a férfiak.

[link]

[link]


Amerikai statisztikák szerint az ott élő ázsiai nők közel fele más rasszú partnerrel házasodik össze, többnyire fehérrel. Míg a fehér nőknek csak 10%-a választ más rasszú partnert. És az is hülyeség, hogy a fehér nők kevésbé ragaszkodnak a saját "fajtájukhoz" mint a fehér férfiak. Mert a fehér férfiak az USA-ban statisztikák szerint nagyobb %-ban házasodnak más rasszú partnerrel mint a fehér nők (12% vs 10%)

[link]


Kicsit néha ki kellene mozdulni és utánanézni a dolgoknak, nem csak a saját buborékunkra támaszkodva hamis megállapításokat tenni.

febr. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
35%
#12 Jössz itt a statisztikáiddal az USA-ból. Te mozdultál már ki bármerre a nagy világban, vagy csak a neten böngészel? Én a személyes tapasztalataimról írtam és tényekről. A statisztikai adatokkal kitörölheted a segged. Azok szerint Magyaroszág is kánanán, bár gondolom te ezt is elhiszed...
febr. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
53%
#13 A világ nem a te "személyes tapasztalaid" körül forog. Nem csak az létezik amit te érzékelsz. Attól még a statisztikák nem lesznek kevésbé igazak mert te mást tapasztalsz.
febr. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
29%

#14 Te voltál az, aki statisztikákkal próbáltad cáfolni, többek tapasztalatát, köztük az enyémet is. Azt egy szóval sem állítottam, hogy az én szavam az egyetlen igazság, viszont az én világomat és valóságomat igen is az formálja, amit, látok, hallok, érzékelek, tapasztalok és megélek. Nekem bizony saját véleményem van, nem a másét fújom, ez a nagy difi.

Lehet más véleményed, de akkor az élettapasztalatokon alapuljon, ne számokon és adatokon a neten. Nem mellesleg sokkal összetettebb témát boncogattunk, amit te sarkítottál le ennyire.

febr. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
73%

Áh nem, nem állítottad, csak tényként adtad elő. Emlékeztetnélek mit is írtál:

"Minden más rassz (ázsiai, arab, latin, fekete stb) lányai, de főleg az ázsiaiak, ragaszkodnak a fajtájukhoz még külföldön is, ahol a másikból van pedig több. Bezzeg a fehér csajok..."

Nem látom, hogy odaírtad volna, hogy "szerintem" vagy "tapasztalataim alapján", hanem olyan tényként írtad le mintha csak azt írtad volna, hogy 1+1=2. Aztán ha valaki kifejti neked, hogy ez miért hülyeség akkor te sértődsz meg és jössz azzal, hogy de hát de te ezt tapasztaltad...


Nem értem mi bajod a statisztikákkal egyébként. Sokkal objektívebbek mint egyes egyének buborékban megélt tapasztalatai.

Mivel te ezt egy naaagy globális jelenségnek állítottad be, hogy egy bizonyos bőrszínű csoport női tagjai mindenki mással összeállnak, a többiek viszont csak a sajátjukkal, így az amerikai statisztikák nem irrelevánsak (tudtommal az USA is a világ része...). Az USA eléggé kevert ország bőrszínt és származást tekintve valamint ott mindenféle statisztikát vezetnek azzal ami a rasszokkal kapcsolatos, így elég jó mintaként szolgálnak, hogy igaz-e az állításod vagy sem. Mert pl. azt állítottad, hogy az ázsiai nők még külföldön is csak a "sajátjukhoz" ragaszkodnak (a külföldbe pedig az USA is beletartozik), szóval egyből kibukik az állításod.

Azt elismerem, hogy a #12-es válaszomban első két link eredménye lehet torz (mivel társkereső oldalak statisztikáin alapulnak), de a 3. az teljesen valid. Az USA-ban mint említettem nagyon gyakran kell űrlapot kitölteni az állam számára, amiben az illető etnikai hátterére kérdeznek rá, így pl. házasságkötéskor is, így ez elég jó kiindulópont, hogy tényleg így van-e hogy "a fehér nők mindenkivel összeállnak". Az eredmények szerint pedig csak annyira állnak össze mindenkivel mint amennyire a fehér férfiak (sőt valamennyivel még kevésbé is).


De még ha a statisztikákat félre is tesszük, mert azok neked nem tetszenek, akkor sem kell az USA-ba látogatni ahhoz, hogy tisztában legyen vele az ember, hogy ott az ázsiai nő - fehér férfi a leggyakoribb vegyes párosok egyike. Sokkal több ilyen páros van ott egyébként mint a fekete férfi - fehér nő párosból. Az interneten/közösségi médián nagyon gyakran előkerülő téma ez. És nem csak az USA-ban van ez így. Azt ne mondd nekem, hogy a "passport bros" jelenségről pl. még nem hallottál.

febr. 17. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%

Meddő vita és ezen a ponton én elengedem a kezed, ez lesz a legokosabb.

Csak fújod a magadét, egészségedre statisztika király! :)

Neked amúgy, hány ázsiai, vagy bármely más rasszhoz tartozó lánnyal volt dolgod?

febr. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
68%

Ha én statisztika király vagyok, akkor te az anekdotikus érvelés királya vagy:D

Hogy tudd miről beszélek: [link]


Én legalább nem állítom, hogy ha valamit én nem tapasztaltam meg akkor az nem létezik vagy nem jelentős számú. Olyan amit te csinálsz, mintha én azt mondanám:

" Engem még sosem támadtak meg utcán, sosem raboltak ki emiatt ilyen probléma nem is létezik a világban SEHOL sem, mert ha velem meg az ismerősi körömben ez senkivel nem történt meg akkor nem gondolom, hogy mással igen. "


Egyértelmű, hogy melyik gondolkodásmód vérzik több sebből. Egy statisztikai adat valóban lehet pontatlan ugyan, de a személyes tapasztalatból adódó általánosítás ezerszer inkább az szokott lenni.


Miért releváns, hogy nekem hány ázsiai vagy egyéb nővel volt dolgom? Honnan feltételezed a nememet egyáltalán? Egy anonim oldalon vagyunk szóval jogom van ilyen információkat nem megosztani magamról.

Magyarországon egyébként szerinted hány embernek volt dolga ázsiaival? Legyen szó akár nőről, akár férfiról. Mert szerintem az emberek 99+%-ának semmilyen, és valamivel kisebb, de még mindig óriási arány soha nem is váltott szót ázsiai emberel, a kínai büfés rendeléseket leszámítva. Azt sem mondhatja már el sok magyar, hogy a pár tízezer kínai közül valakivel, akik Budapesten élnek és nagyon izoláltak, egyáltalán beszélgetőviszonyba került volna, nem, hogy még le is feküdt volna vele. Szóval teljesen irreleváns és torz lenne ezzel bizonyítani vagy cáfolni bármit is.

Az USÁ-nak 7%-a ázsiai, ebbe beletartoznak a sokadik generációstól kezdve a tegnap érkezettekig mindenki, ott a nagyvárosokban sokkal nagyobb közösséget alkotnak, így nem sok olyan ember van ott akinek nem volt legalább beszélgetőviszonya ázsiai emberrel. Már csak emiatt is relevánsabbak az amerikai adatok mert ott többen vannak és jobban is integráltabbak a társadalomban mint az itt élő néhány tízezer kínai akik nagyon távolságtartók minden más nemzetiséggel (beleértve a más nemzetiségű ázsiaiakat is)


De ha annyira érdekel, az ismerősi körömben nem tudok senkiről akinek ázsiai partnere lett volna, nem meglepő mert ez az általános, mint ahogy írtam. Viszont Budapesten egyetlen fiatal magyar-kínai (vagy lehet nem kínai hanem más ázsiai) párost láttam kézen fogva sétálni, és ott pont a fiú volt a magyar. Fordítva még nem láttam. Az Egyesült Királyságban kint tartózkodásom alatt ottani fehér nőt kelet-ázsiai külsejű férfival nem láttam egyszer sem, fordítva viszont igen.

Szóval ha nekem is a saját tapasztalatom lenne az etalon mint neked, akkor én azt mondanám, hogy "az ázsiai férfiak soha nem jönnek össze fehér lánnyal" de mégsem teszem, mert biztos vagyok benne, hogy vannak ilyen párosok, még ha ritkábbak is mint a fordított felállásban.

febr. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%
Még mindig nagyon szűk mezsgyén kapirgálsz adatoló. Nem fogod fel látom, de jóval komplexebb problémákat boncolgattunk mielőtt megjöttél. Az, hogy te kiragadtad azt az egyetlen kis részletet, amin azóta is lovagolsz nem az én bajom. Ráadásul még hülyének is minősítesz, mintha én nem tudhatnám a fent leírtak jelentését, de te azon háborogsz, hogy én bármilyen neműnek is feltételezlek. Miközben ez nettó baromság. Lánynak talán nem lehet nő a partnere? Mi volt ebben a feltételezés? Hozzáteszem én a személyemet is bátran felvállalom bármikor. Nem kell anonimitás mögé rejtőznöm, hogy ki merjem nyilvánítani a véleményem bármiről is.
febr. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
33%

#8

Azért én nem feltétlenül a nőkben keresném a hibát elsősorban. Mert valljuk be a magyar társadalom férfi tagjai egy katasztrófa. Itt nem a fiatal éretlen tízen évesekre gondolok.

A 30-40-50 éves korosztályra a viselkedésükre például.

Nem a témába vág de mikor harmadik beszállót kerestünk valami katasztrófa a viselkedés és ez a 99%- ra igaz sajnos.

máj. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!