Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek történt már veletek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek történt már veletek olyan, hogy egy, a korábbiaknál kisebb intim méretű férfi olyan gyönyört okozott nektek amin meglepődtetek?

Figyelt kérdés
Milyen méretűekkel voltatok előtte? Mi volt az első reakciótok amikor megláttátok a méretét?

2023. ápr. 24. 13:11
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Igen, volt. Mert még mindig nem a méret a lényeg hanem hogy a csávó mennyire tudja használni a farkát..
2023. ápr. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Igen.
2023. ápr. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Nem
2023. ápr. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Aki igennel válaszolt leírná mi miatt volt jobb?
2023. ápr. 24. 13:33
 5/10 A kérdező kommentje:
Aki nemmel válaszolt neked számít a méret is igazán?
2023. ápr. 24. 13:34
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
többször is volt, a kitartó, változatos irányból behatoló szerszám nagyon nagy élvezetet okozott
2023. ápr. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6# os amikor először láttál kisebbet a megszokottnál hogy reagáltál rá?
2023. ápr. 24. 14:22
 8/10 anonim ***** válasza:
96%
nem okozott gondot, de az élet is úgy hozta, hogy összehasonlítva a többivel az első kettő volt a legkisebb méret, tehát nem is nagyon volt mihez viszonyítanom... később már láttam a különbséget, de akkor már a tapasztalat miatt nem ütköztem meg rajta 6os voltam
2023. ápr. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%

volt. Volt egy szeretőm sokkal kisebb farka volt mint a pasimnak, de valahogy rögtön eltalálta vele a g-pontomat. Meg anális orgazmusom is vele volt először.

Úgy van ahogy írták, fontosabb, hogy hogy használja, mint hogy mekkora.

2023. ápr. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
79%

#5 Most hogy mennyire számít a méret...Annyira, hogy azért mondjuk 14 cm alatt ne legyen, meg nem árt, ha jó vastagsága van.

Eddig valahogy mindig olyan jó méretűekkel voltam, 2 olyan volt, akinek olyan vékony farka volt, az egyiknek még rövid is volt.Alapvetően jobb érzés a vastag.Viszont érdekes módon ez a két vékonyka farkú még a tetejében totál szar volt az ágyban alapvetően, erre még rájött ugye a méret is.Tehát nem feltétlen a méret volt a gond, hanem itt halmazati problémák voltak ezzel a két szexuális analfabétával.


Amit észrevettem, hogy a nagyobb méretűek talán azért IS voltak jobbak(a vastagságon kívül), mert ők tudják, hogy a méretük miatt pláne fontos a kellő előjáték és közben is figyelni kell, hogy ne okozzanak fájdalmat, élvezetes legyen.

2023. ápr. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!