Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol találhatnék nárcisztikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék nárcisztikus 25 év alatti, beképzelt lányt, aki saját magát felsőbrendűnek gondolja?

Figyelt kérdés
Engem kifejezetten ez vonz.. Szexualitás terén is. Azért kérdezem, mert a legtöbb lány szumbisszív és egyáltalán nem érdekli az ilyesmi. Nem fogok odamenni egy átlag (szubmisszív) lányhoz vagy rosszlányhoz, aki kizárólag színészkedés révén megtesz nekem dolgokat, olyanra lenne szükség, aki tényleg meg tudja élni a saját felsőbbrendűségét, talál benne valami örömöt és az egész nem egy üres színjáték, ha egy fiút maga alá rendel. Az smpixie lecsúszott kamudominái sem érdekelnek. Való életben például? De vajon hogyan? Köszönöm a tippeket!

2023. ápr. 24. 11:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Tinder + minden sarkon akad legalább 2.
2023. ápr. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Bárhol, de itt aranybánya van
2023. ápr. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Tinder
2023. ápr. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
A társkeresőkön.
2023. ápr. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Bárhol főleg tinder
2023. ápr. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Menj el a Corvinusra, vagy egy menőbb szórakozóhelyre
2023. ápr. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%

Attól, hogy valaki nárcisztikus még egyáltalán nem biztos hogy a szexben is alá akar téged rendelni, főleg nem abban a formában ahogy szerintem azt Te gondolod…

A kapcsolat más területein mutatkozna ez meg inkább.

2023. ápr. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%
Mindenhol ott vannak, a kérdés inkább az hogyan szedd fel őket... pont ugyanaz fog vonzani egy domináns személyiségű nőt, mint egy "átlagos" személyiséggel rendelkezőt.
2023. ápr. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

"Attól, hogy valaki nárcisztikus még egyáltalán nem biztos hogy a szexben is alá akar téged rendelni"


Ez nagyon okos gondolat és teljesen egyetértek vele. Viszont én nem is akarok szexelni + fizetnék neki. Csak megkérném pár dologra, pl verbális alázás, némi fizikai, de szex az tényleg nem érdekel engem. Ez így működhet, nem? :D Hiszen nárcisztikus lány alapból felsőbbrendű királylánynak gondolja magát, én csak megerősítem az önképében. De ez kérdés, nyugodtan írjátok ha esetleg rosszul látom

2023. ápr. 24. 13:37
 10/14 anonim ***** válasza:
29%
Te beteg vagy kérdező.
2023. ápr. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!