Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mennyire élvezitek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire élvezitek a kutyapózt? Nem szokott fájni?

Figyelt kérdés
Párom azt mondja nem igazán élvezi, fáj neki ha behatolok.
2023. ápr. 23. 15:07
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Van valami "taktika", amivel próbálkozhatunk? Pucsítson be jobban, vagy kevésbé? Vagy egyéb, hogy ne fájjon neki?
2023. ápr. 23. 15:08
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Én kimondottan utálom
2023. ápr. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
41%
Kicsi a fszom , mért fájna?
2023. ápr. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Nekem az a kedvencem. Ha más pózban nem fáj neki sosem, akkor lehet hogy esetleg ebben a pózban másabb a behatolási szög, neki ez kellemetlen. Vagy nagyon sok nőben van ilyenkor gát, hogy a férfi látja a fenekét teljesen, és ezért tudat alatt ez ilyen gát. Rengeteg oka lehet. Együtt kell megfejtenetek, de ha neki ez kellemetlen, ne erőltesd.
2023. ápr. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%

Én imádom. Nem tudok nagyon taktikát, én úgy szeretem ha tövig megy, akkor is ha fáj :D

Bár nekem kisebb adottságú a partnerem viszont nagyon durva meneteink vannak.


Akinek fáj annak nem szabad mélyre tolni akkor, ennyi. Nekem nagyon élvezetes, bár nekem hátrahajló méhem van ami elég ritka, lehet ezért nem szokott fájni nem tudom.

2023. ápr. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
32%
ja
2023. ápr. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
én bírom, sose fáj, de kérdés miért fájhat a párodnak? Lehet rossz a szög? Próbáljatok a térde alá tenni valami emelőnek valót, vagy próbálja a hátát jobban lefele hajlítani, pucsítson jobban. te meg egyenesen dugd be, de ne rögtön, mert azért ilyenkor minden csak nem egyenes a hüvely, és meg kell találni a kanyarulatokat. Nekem van, hogy kicsit megemel a hasamnál, hát az nagyon jó érzés.
2023. ápr. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, eddigi partnereim 1 kivételével imádták ezt a pózt, sok lehetőséget ad. Az az egy lány csak missziben bírta nyújtott lábbal, nem szerette, ha nagyon bemegy. (pedig átlag van nekem)
2023. ápr. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
60%
Túl nagy vagy a csaj hüvelyének. Mi vettünk péniszgyűrűt. Így nem megy be tövig, de nekem is jó, nem kell fognom, meg óvatoskodni.
2023. ápr. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem. Volt olyan viszont, hogy nem voltam elég jól felizgulva és akkor fájt, amikor túl mélyre ment.
2023. ápr. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!