Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexkapcsolatban hogy viseled...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatban hogy viseled ha a másik levegőnek néz? Ha csak akkor vagy jó,ha épp találkoztok,es kielegite.De azon kívül ha írsz neki, és csak ilyet, hogy van, vagy mikor találkoztok,akkor ezekre sokkal később ír vagy nem is. Vagy a szexkapcsolat

Figyelt kérdés
arról szól,hogy egy darab szarnak tekinted a másikat ? Esetleg arról,hogy arra se meltatod,hogy megmondod neki,hogy többet már nem akarsz tőle semmit ?
2023. ápr. 22. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
Örülök neki, a szexkapcsolatnak ez a lényege.
2023. ápr. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29%

ilyen egy szexkapcsolat, jó reggelt

N

2023. ápr. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%

Ez egy szexkapcsolat. Mit vársz tőle?

Ez semmi többről nem szól, csak a dugásról. Ha ennél többet akarsz, akkor ez nem neked való

2023. ápr. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%

Hát azért nem feltétlen kell hogy egy szexkapcsolat csak erről szóljon.

Én is voltam ilyenben, utána később rájöttem hogy lehet erre normálisabb partnert is találni. Aki többe néz ennél.

Neked is ezt javaslom.

2023. ápr. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is ez már bunkóság. Annyit azért mondhatna ha már nem akar semmit hogy legyen vége. Hisz ez is egy "kapcsolat" még ha csak a szexről szól is.

De könnyítsd meg a saját dolgod és mondd ki te hogy vége. Ő meg keressen valakit akinek ez okés.

2023. ápr. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
Csillagbogár ha te ezen rugózol akkor neked nem szexkapcsolat kell, hanem barátság extrákkal viszony. Ha a mostani partneredtől ezt nem kapod meg, akkor válts másikra akitől meg igen.
2023. ápr. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%

Nekem volt már barátság extrákkal kapcsolatom másfél évig. De az tényleg barátság volt. Mindent elmondtunk egymásnak, naponta találkoztunk ha nem is szexelni, de beszélgetni. Legjobb barátok voltunk.

A srác lehet kicsit többet érzett, viszont egyfolytában ismerkedett.

Mondta, hogy sajnálja de összejött egy lánnyal, gratuláltam neki, és azóta szex nélküli barátságban vagyunk, a csaj is a legjobb barátnőm lett.

De tud a mi régi viszonyunkról, viszont tényleg annyira haveri a barátságunk a sráccal, hogy elképzelhetetlen hogy bármi több legyen köztünk tehát egyáltalán nem féltékeny a csaj. Sokszor vitatjuk meg a szexről szóló témákat.


Úgyhogy szerintem ilyen egy egészséges barátság extrákkal kapcsolat. És nagyon ritka, hogy egyik fél sem sérül, nekem baromi nagy szerencsém volt. Tényleg úgy néztem rá, hogy vonzó a külseje, nagyon jó a farka, nagyon megvan a kémia ha szexelünk, de semmi érzelem...


Ez amit Te írsz kérdező, ez egy nyers szexkapcsolat. Mikor élő gumibabák vagytok egymásnak, mondhatni "ürítő lyuk" vagy neki (ha Te vagy a lány), és amikor rájön az emberre a kanosság akkor ő nem kiveri hanem felhív téged. Egy ingyen punci. Én ebbe biztos nem mennék bele, de ez is egyén függő. Ez szerintem főleg a férfiaknak megy.

2023. ápr. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!