Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Házas férfiak: Ti hol és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas férfiak: Ti hol és hogyan kerestek szexkapcsolatot? Hogyan biztosítható, hogy titokban maradjon?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 14. 14:20
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Előbb utóbb mindig lebukás van
2023. ápr. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Hasznos ha a másik fél sem független, így neki is érdeke a diszkréció. MINDIG mond meg előre a partnerednek hogy nem vagy független! S vagy elfogadja, vagy nem.
2023. ápr. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

Sehogy.

Amit választottam, azt érdemlem.

Lett volna eszem anno, most eszem amit főztem.

F.46

2023. ápr. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

Ha szükségem van ilyenre akkor mindig és mindenhol keresem. Minden nőre aki tetszik és szóba jöhet úgy nézek mint potenciális partnerre és aztán a körülményektől függ, hogy kikezdek e vele egyáltalán na meg, hogy kellek e én neki stb. De előbb utóbb összejön ha keresed.

A titoktartás pedig egyrészt csak normálissal jövök össze akitől elvárható a titoktartás másrészt mindig odafigyelek a részletekre, nehogy valamin elcsússzak. Nincs hívogatás, sms -ezés, telefon dugdosás otthon, szigorúan odafigyelek a találkozóhelyekre, az időpontra, a kikezdhetetlen alibire mindkét oldalon stb.

2023. ápr. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

Fórumokon, akár itt is keresek olyan nőt, aki szintén házas, most is jó lenne valaki a hétvégére.


32/F, Bp.

2023. ápr. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Igazából nem kerestem, aztán egyszer csak lett.
2023. ápr. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Mélybenyomás ***** válasza:
69%
Volt titkos kapcsolatom neten ismertem meg, 3 évig tartott nem buktunk le, mert neki is volt férje.. Most is benne lennék egy nem független nővel.. 49 éves pasi vagyok.
2023. ápr. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
96%

Nem érdekel ez.Ketszer fordult elő ilyen de nem volt jó!Amit ad az túl keves ahhoz képest amit ker cserébe egy ilyen viszony!Én ehhez túl kényelmes vagyok hogy nekiálljak foglalkozni más nőkkel.Mindenre oda kell figyelned. Egy pillanatra sem vesztheted el az éberséged.Sok időt vesz el.Zsarolható vagy, és egyre többet akar a másik egyre több a követelmény.

Előbb utóbb jóeséllyel kiderül.

(Szerencsére az én eseteim tul rövidek voltak ahhoz hogy kiderüljenek és a személyeket is le tudtam viszonylag könnyebben építeni.)

Ez a cirkusz es tortúra,amivel ez jár, nekem sehol se éri meg.

2023. ápr. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
94%
8as persze, ezért nem szabad egy hajadon, férjhez menni kívánó, fészket rakni akaró nőt találni erre. Mert ha még az elején nem is, de ha belemélyül a kapcsolatba mert minden téren megfelelsz és érzéseket kezd táplálni akkor bizony egyre több a követelmény. Sőt, gyakran tudatosan csinálja úgy, hogy lebukjon a dolog mert akkor az asszony kivág neki meg ottmaradsz. Szóval nem fiatal 20on éves leánykát kell keresni bár ők üdék, szépek, frissek mint a letépett gyümölcs de ők bizony pont ez a kategória. Egy házas nő kell aki szintén elégedetlen otthon viszont bármilyen okok miatt nem akar borítani. Ő pont úgy fog figyelni mint te, hogy le ne bukjatok.
2023. ápr. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!