Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aranyér zavaró a férfiak számára?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aranyér zavaró a férfiak számára?

Figyelt kérdés

30 éves nő vagyok és nemrég óta van aranyerem. Ritkán fàj és vérzik de azt is csak picit, sok gondot nem okoz, viszont látszik a kitüremkedés. Azon gondolkodtam, hogy a férfiaknak mennyire kiábrándító ezt látni, mondjuk intim együttlét közben (pl kutya pózban)

Köszi a választ.


2023. ápr. 18. 08:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Engem inkább az zavarna, hogy téged zavar (még ha ritkán is)


Dokihoz mentél már vele?

2023. ápr. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Nem zavaró.
2023. ápr. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha zavar, miért nem nézeted meg orvossal?
2023. ápr. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A mindennapokban nem zavar, el is felejtem sokszor csak néha eszembe jut, hogy a férfiakat vajon mennyire zavarja ha látják
2023. ápr. 18. 09:03
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Kipróbáljuk és megmondom. :D
2023. ápr. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
28%
Nem kötelező a kutyapóz, csak egy kósza ötlet.
2023. ápr. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%

Lehet le leszek pontozva, de:

magasról le kell sz*rni, hogy egy férfinek zavaró-e vagy sem Kérdező.

Komolyan már ott tartunk, hogy az emebrfia mindentől fél, ami a testén van, és nem az egészsége miatt, hanem, hogy mennyire vonzó a másik félnek.


Ha nincs belőle komoly bajod, és nem fáj, stb, akkor sz*rd már le, hogy egy pasi mit szól majd. Amelyiknek zavaró, az nem a te embered.


Ez egy olyan dolog, ami kijött, nem tehetsz róla. Nekem pl. van egy heg az arcomon, még kamaszkoromból, volt ott egy csomó ami kirobbant, és vérzett, stb, és most lett egy lyuk. :)

Volt olyan pasi, aki megjegyezte, hogy kikapartam az arcomat, és volt olyan, aki észre sem vette.

Szerinted érdekel? Attól még ott van, és ott is lesz, ez vagyok én.


Ezt csak azért írtam így le, mert az aranyérről nem tehetsz, sokaknak van, több minden befolyásolja (nekem például gyógyszertől lett), és emiatt ha nem kell az ember valakinek, akkor az egy felszínes pasi.


Üdv,

27/N.

2023. ápr. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek hetessel.
2023. ápr. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
49%

Őszinte leszek: ha 2 cm-re kilóg az nem túl szép. Ha nem annyira vészes akkor a pasik többsége észre sem veszi, s teljesen jelentéktelen "tulajdonság".

Ettől még a #7-esnek tökéletesen igaza van! Akinek ez a legfontosabb benned az verje magának - mert nem téged keres.

2023. ápr. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :D tudom, hogy nem ezzel kéne foglalkozzak, igyekszem túllépni rajta.
2023. ápr. 23. 19:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!