Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért tapasztalatlan szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tapasztalatlan szexuálisan néhány férfi még 30 felett is?

Figyelt kérdés
Egyébként egy komoly ember, de kiábrándító, hogy szex közben keresi a nyílást és utána pedig 2 perc alatt el is spriccel. Mintha egy kamasz lenne, akivel most kell megismertetni a szexet.
2023. ápr. 16. 05:55
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
86%
Mert egy pasinak 1000x olyan nehéz bármit is összehozni, mint egy nőnek.
2023. ápr. 16. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
81%
Hogy mennyi idő alatt spriccel, annak abszolút semmi köze ahhoz, hogy mennyire tapasztalt. Evolúciós szempontból az a jó, ha egy férfi gyorsan elélvez, ezért is vannak a férfiak alapból erre beállítva. És nem annyira könnyű kontrollálni, mint ahogy itt sokan próbálják beadni, sőt, nem is mindenki tudja. Tehát teljesen normális, ha hamarabb elélvez. Az meg, hogy keresi a bejáratot, lehet amiatt van hogy még nem vagytok összeszokva.
2023. ápr. 16. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
98%
Mert nem minden férfi alfahím és kap(ott) meg minden puncit, aki után utána fordult az utcán. Azt nem èrtem miért kell ezt magyarázni...
2023. ápr. 16. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
2%
Mert bénákkal (tapasztalatlanokkal) hoz össze a sors, de nem minden férfi az. 😉
2023. ápr. 16. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
97%
Lehet várt valakire évekig, de akár lelki, testi gát is lehet benne, ami miatt nem volt sikeres a csajoknál. Szerintem nem elítélendő az ilyen férfi. A szexet megfelelő partnerrel lehet tanulni és lehet, az első együttlétnél még ügyetlen a pasi, de idővel, kis segítséggel, belefektetett energiával lepedőakrobatává válhat.
2023. ápr. 16. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
82%
Mert nem mindenki vesztette el a szuzesseget mar 14 eves korban...mint a lanyok 90 szazxaleka ugye. Es 30 eves korara ezek a csajok mar bas.o gépek!
2023. ápr. 16. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
88%

Mert várta az igazit, és nem dugott meg mindenkit aki az útjába került. Puskás Peti féle tapasztalattal biztos profibb az ember, de akkor meg az lenne a baj, hogy egy komplett lány kollégiumot le varrt előtted. Nektek semmi nem jó.

Azért a szűz/alig használt 30 fölötti nők technikája is hagy némi kívánni valót maguk után.

2023. ápr. 16. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
78%
Igen az ilyeneknek már csak páhog a lyukuk és kívannak égve.
2023. ápr. 16. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
79%
Hát akkor 22 éves szüzen szerintem megyek, és felkötöm magam, pedig már járok komolyan edzeni is, meg minden.
2023. ápr. 16. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
90%
Még én is tapasztalatlannak érzem magam így 49 évesen, főleg úgy, hogy 25 évig ugyazzal szexeltem. Mivel minden nő másképp működik, így elég nehéz tapasztalatot szerezni, ha csak egy van.
2023. ápr. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!