Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nejem undorodik az orális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Travis83 kérdése:

A nejem undorodik az orális szextől, van megoldás?

Figyelt kérdés

Eleinte a barátnőm volt, most már a feleségem. A dolog már az elején zavart,de próbálkozott és hát úgy voltam vele, hogy ez majd megoldódik és nem lesz gond. Hát nem oldódott meg. Láttam, hogy mennyire nem szereti csinálni nekem és hát nem is kérem rá, mert szeretem őt és nem akarom, hogy olyat csináljon, ami számára undorító vagy ilyesmi.


Csakhogy számomra ez az egyik legizgatóbb, legjobb dolog. Nagyon imádom és a hiánya miatt óriási a vágyakozásom. Egyfolytában arról álmodozom, ahogy szájjal kényeztet és minden ezzel hasonlót.


Kérdeztem is a minap, hogy pontosan mi a problémája a dologgal. Azt mondta nem tudja pontosan megfogalmazni, de ha mindenképp kell, akkor ő ezt megalázónak véli. Ergo számára megalázó ilyesmit csinálni. Ez nekem tök fura volt, azt sem tudtam mit reagáljak erre. Kérdeztem, hogy és amikor egy férfi nyalja a sunát, az is megalázó? Azt mondta az más.


Félek, hogy belebetegszem (bizonyos értelemben), mert tényleg óriási, olykor szinte kibírhatatlan a vágy.


És soha nem fogom őt megcsalni emiatt, de így nem tudom elítélni azokat sem, akik félrelépnek, mert nem kapnak meg mindent az ágyban, legyen szó férfiról vagy nőről


Mondjátok,van-e egyáltalán erre valami megoldás, vagy ha így gondolja, akkor reménytelen a helyzet? Persze, ha nagyon akarnám, akkor megtenné nekem, de az számomra nem ugyanaz. Én akkor élvezem csak igazán, ha egy nő ezt szenvedéllyel csinálja és kérni sem kell rá. Meg hát amúgy sem venném rá őt akarata ellenére. Ki van csukva.


Én egyből megmondtam neki a kapcsolatunk elején, hogy nagyon szeretem és ilyen téren (is) minden vágyát teljesítem, legyen az bármi, mert hát számomra nagyon fontos az ő boldogsága.


Szóval ez van, de hátha hallok itt majd valami okosságot.



2023. ápr. 15. 20:05
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
90%

Arany szabaly egy kapcsolatban, hogy ami az elejen csak efy picit zavar, az hosszu tavon az oruletbe kerget.

Ha nem vesz a szajaba, elobb-utobb valni fogtok. Hogy most vagy 10 vagy 20 ev mulva, csak rajtad mulik.

2023. ápr. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
17%
Dumáld meg vele hogy orálra elmehess prostihoz. Ha igazán szeret akkor belemegy.
2023. ápr. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
100%

Nincs megoldás.

Ha neked kell de ő nem csinálja akkor ennyi.


Volt csajom dettó nem volt hajlandó. Oké, benne van a pakliban. Na de az sem, hogy én őt kinyaljam az sem, mert "a fej nem oda való" mondta.


Már régóta ex, akivel utána összejöttem csinálja és szereti is. Én jól jártam. Ő? Nem tudom, remélem azért ő is boldog.

2023. ápr. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
83%

43

Mindenki megtalálja a párját, csak nem érdemes olyannal hosszú kapcsolatba kezdeni akivel olyan alapvető dolgok sem működnek mint a szex.

2023. ápr. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
29%
Gyerekes a feleséged.
2023. ápr. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
76%

Amúgy én simán elengedném a pasim prostihoz hogy leszopja…

Én sosem csinálnám, úgyhogy felőlem hadd menjen, akar minden héten… sztem tok jó kompromisszum

2023. ápr. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
72%

Én sem csinálom, bár annyi a különbség, hogy ezt már azelőtt kijelentettem, mielőtt elkezdtünk nemi életet élni, így nem érhette meglepetés.

Ő akkor azt mondta, hogy neki ez nem fontos, nem is érdekli.

Már 10+éve házasok vagyunk, egyszer sem abajgatott a dologgal.


A feleséged ott cseszte el, hogy annak ellenére is megtette, hogy taszította. Ezzel csak azt érte el, hogy nem hagyod annyiban a témát.

2023. ápr. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
100%

De kérdező, most akkor vagy sikerül ezt megbeszélnetek és lesz szopás, vagy nem sikerül és nem lesz. Más opció nincs, vagy lesz vagy nem.


Szóval akkor próbáld meg megbeszélni vele és hátha akkor nem lesz neki gond és ő is szeretné majd, vagy hát mivel nem akarod "kínozni", idézőjelben kínozni, akkor nem lesz. Nincs más opció, lesz vagy nem.

2023. ápr. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
100%
De még egyszer mondom, szimpatikus hogy a kérdező nem akarja megcsalni, meg hogy elvette ígyis, szimpatikus, de hát láthatjuk nem problémamentes ez a koncepció. 26f
2023. ápr. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
100%
Ma 13:29 és ma 13:33 is én vagyok.
2023. ápr. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!