Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehet bekerülni swingerkl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet bekerülni swingerklubba ha szóló férfi vagyok?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 14. 18:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
55%
Dreamland 20k mehetsz nyugodtan kőbánya gitár utca 13 múlt héten 2 huszas egész csinos nőt vittem oda. Budaörsön is van az árpád utcai 2 szintes családi ház ott is fogadnak, hegyekben állnak az autók ott tele van. Vittem onnan is egy nagydarab kigyúrt férfi egy szőke csinos nő volt vele.
2023. ápr. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
77%
#11 a TT-be szóló pasiként igen nehéz bejutni ha még nem ismernek személyesen. A kocsik hegyekben állnak, s bent is nagyon sokan vagyunk, de leginkább párok. Szóló pasiból max. 5-öt engednek be és max. annyit (de összesen akkor sem lehet 10-nél több szóló pasi) amennyi szóló nő is bejelentkezett. Ha valaki még nem járt náluk akkor vagy baromi nagy mázli kell szóló pasiként bejutni, vagy türelemmel várni-várni melyik héten lesz szerencséd.
2023. ápr. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
77%
Hozzáteszem a TT-ben nagyon erős a mezőny pasik terén is. Vannak olyan "cápák" akik kb. bárhonnan, bármelyik szórakozóhelyről bármikor fel tudnának csípni valakit és egy este akár 4-5 helyre is betársulnak, meg olyan is aki balfék csak lődörög egész este és 0-ás az estéje. Ott sem fognak senkit tutujgatni, hogy jaj te szegény gyere már.
2023. ápr. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
80%
Képzeld 1 hete akkorát nevettem magamban. Vittem oda egy indiai srácot hófehér öltönyben volt bement, kb 5 perc múlva jött a rendelés árpád utca... mondom ez hamar ment. Kint várt az indiai, idegesen szólt hogy fully fully.🤣🤣 gondolom nem tetszett a forma. Aztán átvittem a Dreamlandbe ott simán beengedték.
2023. ápr. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
72%
De volt hogy TTből hajnalban vittem egy kopasz férfit feleségével és egész úton azt tárgyalták hogy ha felkelnek a gyerekek gulyáslevest vagy töltött paprikát főzzenek? Mondom ez komoly szétk...ták az asszonyt és ez a téma. Szép kis család.
2023. ápr. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
77%

#14 ha nem volt bejelentkezve szóló pasiként akkor akár a világ legsármosabb pasija is lehetne nem fogják beengedni a TT-be. Illetve ott előfordulhat, hogy akár az ajtóból visszafordítják az illetőt ha úgy ítélik meg hogy nem fér bele a bent lévők "keretébe" (valamiért nagyon unszimpi lenne a többi vendégnek az illető, pl. agyon van tetoválva az arca, vagy strici kinézetű). Ettől a múlt héten még ha jól rémlik olyan 140-en lehettünk, szóval elég sok embernek meg sikerült a bejutás :)

A DL az más színvonal, oda beengedik csak fizesse be a belépőt.

2023. ápr. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!