Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vajon van, vannak olyan ronda...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon van, vannak olyan ronda férfiak, akiket még a prostik is visszautasítanak?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 14. 07:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Van
2023. ápr. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Na, az lehet igazán szerencsétlen.
2023. ápr. 14. 07:54
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező te no vagy?
2023. ápr. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem, férfi.
2023. ápr. 14. 08:03
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nyomorék, súlyos bőrbeteg, kórosan elhízott és ápolatlan vagy, akkor visszautasíthatnak. Bizonyos lányoknál még ennél is lejjebb van a küszöb, és már a kövér pasikat sem engedik be. Amúgy a prostik egy részének tökmindegy, hogy hogyan nézel ki, ha fizetsz. De általában véve is, ha szarul nézel ki, az kevésbé baj, mintha erőszakos, ápolatlan vagy nyálas vagy. Ha rendesen megfürdesz, hajad, körmöd, szőreid rendben vannak, és nincsen látványos bőrhibád (gennyedző pattanások, stb.) akkor biztos lehetsz benne, hogy fognak dugni veled.
2023. ápr. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nos, nem igazán vagyok érintett. Életemben egyszer voltam. Amikor végeztünk, megkérdezte, hogy tulajdonképpen én miért jöttem, nem úgy nézek ki, mint aki rászorul. Rossz passzban voltam akkoriban.
2023. ápr. 14. 08:21
 7/14 anonim ***** válasza:
60%

Szeritem meg rohadtul hozza vannak szokva a rondakhoz….

De egyébként bőven mehet hozzájuk átlagos is, átlagos pasiként ha nem vagy gazdag vagy nincs tényleg nagyon jó dumád, vagy nincs szerencséd nem fogsz tudni hazavinni jó csajt a buliból, azért az csak a tényleg jó pasiknak adatik meg. Persze pénz nélkül.

2023. ápr. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
48%
etnikai alapon is megy ám rendesen a válogatás a "hölgyek" részéről
2023. ápr. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
43%

Én szíves örömest vállalnám az olyan pasikat is. Másoknál úgysincs esélyem.

Bár azt tapasztalom, hogy a legalja külsejű, puhos disznó is fullextrás nőre vágyik….

2023. ápr. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
91%

#9


Egy nő még mindig jobban válogathat mint egy pasi... akikről te írsz azok nem is dugnak nyugodj meg, csak ha prostihoz mennek és fizetnek érte.


A prostik 90%-ban mindenkit vállalnak az a maradék 10%-az akiket felsoroltatok, de most őszintén aki így megy lakásra az inkább dugja pitébe a farkát. Azokat már csak tényleg az út széli, "kamionos" prostik ápolják le max.


OFF: Egyszer mentem prostihoz, kicsit ki vagyok gyúrva meg varrva és a végén még vagy 30p-t beszélgettünk, el akart menni velem valahova magánéletben is, mivel nem szokott a munka miatt ismerkedni stb. Ebből is gondolom nem a legszebbek mehetnek hozzá, ha velem akar randira menni mert arcra nem vagyok egy Brad Pitt.

2023. ápr. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!