Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Egy ilyet visszautasít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Egy ilyet visszautasítanátok?

Figyelt kérdés

Mit szólnátok, ha az aktuális partneretekről akivel randizgattok, kiderülne útközben vagy már a hálószobában, hogy jóval átlagon felüli, 22-23 centis intim mérete van, hozzá arányos vastagsággal?


Ez ijesztő lenne számotokra, vagy kizáró tényező pl?



2023. márc. 7. 21:08
A kérdező szavazást indított:
Mindenképp jöhet, nagyon tetszene
Megpróbálkoznék vele kíváncsiságból, aztán lesz ami lesz
Inkább ijesztő, kizárt hogy belémférjen
51 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
38%

Ott helyben leszopnám.


Ja, nem. Pofán vágnám, és ott hagynám. Én se dicsekszem mekkora fasz fér el bennem.


22L

2023. márc. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Látványra biztosan izgatna, de sokat számítana, hogy jól tudja-e használni. Egy ilyen méretnél már nem lehet csak úgy bevágni, sok előjáték kell, és óvatosság, odafigyelés. Meg azt is el kéne fogadnia, hogy nem tudom olyan könnyen szopni, mint egy átlagos farkat. :D
2023. márc. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Elválik tudja-e használni is. Ha nem és fáj akkor felejtős.
2023. márc. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Te vagy az Rocco S? 🤣
2023. márc. 8. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Volt ilyen, bár "csak" 21 centi volt neki, és visszautasítottam. Szerencsére már ismerkedős fázisban elmondta, mert nem akarta, hogy ott lepődjek meg ha úgy alakult volna. És ilyen esetben szerintem jól teszi egy pasi, hogy elmondja. Én például nem vállaltam be. Van akinek nem probléma, vagy kíváncsi, én nem voltam az.
2023. márc. 8. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
Csak 23 centi? Mármint lankadtan annyi?
2023. márc. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Én 16 cm- nél kötnék rá egy piros masnit, onnan tudná, hogy csak addig dughatja be.
2023. márc. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
95%
Nekem túl nagy lenne és lehet le pontozni akiknek nem tetszik az ilyen nagy méret , mindenkinek más a jó 🤷‍♀️
2023. márc. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!