Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 34 évesen fel vehetem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

34 évesen fel vehetem a bőrhatású nacit nem ciki?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 14. 10:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Simán. Vedd csak.
2023. ápr. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nyugodtan vedd fel, ha szeretnéd. Szexi leszel benne.
2023. ápr. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%
Csak akkor nem, ha nő vagy :D
2023. ápr. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
65%

Nem a korod a kérdés, hanem a tested formája. Ha lóg a segged, petyhüdt vagy és tiszta narancsbőr, akkor kérlek ne!

Nemcsak hogy vizuálisan rettenetesen gáz, de még le is járatod magad, azt feltételezvén hogy nincs otthon tükröd…

Nővérem 40+ is felveszi az ilyen gatyót, de neki tipik anyuka teste van. Nem szép, nem szexi

2023. ápr. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
96%
Nem függ a korodtól! Az alakodtól annál inkább!
2023. ápr. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
96%
Ha jól érzed magad benne és jó alakod van, akkor akár 50 évesen is felveheted.
2023. ápr. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
97%
Anyukám 50 évesen is fel szokta venni. Szerintem jól is áll rajta. Szóval miért ne vehetnéd?
2023. ápr. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
96%
Itt miért érzi magát mindenki idősnek, aki 30 felett van? Ha jó a tested, akkor ez amúgy sem kor kérdése. Ez egy olyan darab, ami 18 évesen is állhat előnytelenül, ha semmi formád nincs, de 50 évesen is lehet jó, ha olyan az alakod.
2023. ápr. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
95%

"Nem a korod a kérdés, hanem a tested formája. Ha lóg a segged, petyhüdt vagy és tiszta narancsbőr, akkor kérlek ne! Nemcsak hogy vizuálisan rettenetesen gáz, de még le is járatod magad, azt feltételezvén hogy nincs otthon tükröd…"

Nyugi, az emberek egy része akkor is gáznak tartja, ha (a közízlés szerint) jó alakod van.

Igazából minden ruhadarabra igaz. Ha bármi olyat veszel fel, ami egy kicsit is kitűnik a totál szürke átlagból, akkor egészen biztos lesznek olyan emberek, akik ilyen vagy olyan okból cikinek tartják.

2023. ápr. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
97%
Én 30 felett simán hordok olyan ruhákat mint mások huszonévesen. Nem fogok öregasszonyosan öltözködni még ennyi idősen, de szerintem 20 év múlva sem..
2023. ápr. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!