Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők eltudtok élvezni análba?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők eltudtok élvezni análba?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 13. 19:12
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
csak egyedül
33 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
41%
Ha nem tudnák, nem is engedném a páromnak.
2023. ápr. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
19%
Spriccelve! (De az is ott jönne ki!!!!!)
2023. ápr. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
42%
Párom akár többször is :)
2023. ápr. 14. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
46%
igen.
2023. ápr. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
52%
Micsoda véletlen hogy itt gyakorin minden nő el tud élvezni análtól. Közben meg a valóság teljesen más...
2023. ápr. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
50%

#5: mármint a te valóságod...

Csak mert neked még nem sikerült ezt elérni, miért kell arra következtetni, hogy másoknak sem megy?

Tipikus gyakoris tudatlan beszólogatás...

2023. ápr. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
71%
Igen, de nem mindig és nem mindenkivel sikerül.
2023. ápr. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
58%

6.



Nekem volt már nem egy hüvelyi oegazmusom, csikló orgazmus és még ki tudja micsoda, de ezt egyszer próbáltam és semmi jót nem éreztem tőle.



De szakorvos is arról ír, hogy nem létezik anális orgazmus.. :)

2023. ápr. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
54%

#8: OK, utoljára: attól, hogy neked nem sikerült, még nem jelenti azt, hogy nem létezik.

A kamu "szakorvosos" megjegyzés sem segít. Mivel nem csak nekem, de ismeretségi körömben másoknak is volt már, ezt könnyedén tudom cáfolni. Bár őszintén szólva kétlem, hogy bármilyen "szakorvos" cáfolta volna.

Mellesleg, ha egyszer próbáltad csak, és nem is volt jó, az szerinted bármit is bizonyít? :)

Bocsi, de ez elég szánalmas érvelés.

Kb olyan, mint hogy én még sosem láttam 2 méteres kínait, tehát nem létezik...

2023. ápr. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
70%

9. Megértem hogy le kell pontozni amiért több év szexuális tapasztalattal nekem nem volt, és sok más nőnek sem.



De ha ennyire ész vagy, ajánlom online az Őszintén a Szexről Facebook csoportot. Csinálj közvélemény kutatást, ha ennyire érdekel a téma.



Szerencse, hogy azért normális férfiak nem várják el ezt.


Ja, és még valami: Attól hogy neked vagy másnak átlag alatti a pénisz mérete, vannak olyan párok ahol a férfi nagy mérettel rendelkezik és végképp nem fogja ezt erőltetni.


Szép napot, jöhet a piros, szokásos gyerekes módon.. :)

2023. ápr. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!