Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nök! Ti eltudtok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nök! Ti eltudtok élvezni ha egyszerre több dologra is kell figyeljetek?

Figyelt kérdés

Párom mindig megkér, hogy amíg neki csinálom, akár orálisan akár háttal mozgok, tehát ö passzív közben, hogy dörzsöljem a csiklóm és én is menjek el.

Tök jól hangzik de épp elég magam megtartani, hogy ne fejeljek le valamit meg figyelni rá, hogy mennyire jó neki közben. Nagyon izgató de nem tudok így elmenni, egyszerre csak egy vagy két dologra tudok figyelni max, magamra nem tudok koncentrálni 100%-ban.

Nektek sikerült?


2022. dec. 19. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Éppenséggel el tudok élvezni némi csiklós rásegítéssel közben, de tény, hogy sokszor vagyok vele én is úgy, mint te, hogy egyszerűbb meg kényelmesebb ilyenkor a mozgásra vagy a szopásra koncentrálni inkább. Ettől függetlenül a pasikat is megértem teljesen, akik erre izgulnak, mert hát marhára jó érzés lehet, meg persze látványos is nagyon, amikor a csaj elmegy konkrétan dugás, vagy akár szopás közben. :)
2022. dec. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk úgy, hogy sikerült már egy párszor, de közel sem volt olyan intenzív az orgazmus, mint amikor ellazulok és teljesen arra tudok koncentrálni.
2022. dec. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, örülök, hogy eddig normális válaszokat kaptam.
2022. dec. 19. 19:30
 4/8 anonim ***** válasza:
#2: És mi van akkor, ha a pasi kényeztet?
2022. dec. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves #4-es!


Bár a kérdés pont annak az ellenkezőjére irányult, de nyilván ha partner kényeztet akkor sokkal intenzívebb az orgazmusom. De örülni kell, hogy egyáltalán van bármilyen orgazmus is.

Plusz, ha valaki nagyon figyelmes és észreveszi a jeleket akkor már az előjátéknál is simán el tud juttatni odáig.

#2

2022. dec. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5: Persze, értelek. Csak kíváncsi voltam, hogy abban a helyzetben jobban megy-e. :)

#4-es voltam.

2022. dec. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
En a 69 sem preferalom pont az emlitettek miatt.
2022. dec. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen :)))
2022. dec. 19. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!