Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Manapság mennyire jellemező,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság mennyire jellemező, hogy egy fiatal srác prostival veszti el?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 12. 08:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is azzal veszettem el
2023. ápr. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Erdekes... Én ismerőseim meg az összes exem normális lánnyal vesztette el volt amelyiknek én voltam az első de akiknek nem azok mind normális kapcsolatban vesztették el
2023. ápr. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
47%

#4-es: azert azt ne felejtsuk el, hogy nagyon sok srac eselyt sem kap, ha nem a felso 90%-ban van kinezetre. Egy atlagos sracot leperget magarol a csajok 99%-a, szoba sem all egy ilyen sraccal, holott o sem egy egy elerhetetlen modell lany, csak egy atlagos.


Es akkor a valoban ronda, boven atlagos alatti sracok eselyeirol mar ne is beszeljunk. Van egy kollegam, aki valoban nem egy vonzo ferfi, de amugy tok jofej srac. Probalkozik folyamatosan, de semmit nem tudott osszehozni idaig, pedig mar 35 eves.


De van egy masik kollegam, aki szerintem aki eleg helyes gyerek, tobb noi isnerosom is mondta mar, de meg ot is kikosarazgak azok, akiknel o probalkozna be. :D Hat en igy atlagoskent nem is probalkozom mar, tul nagyok minden lanynal az igenyek... Marad a a Netflix meg a konzolok. En mashogy akartam volna, de hat meg mindig jobb, mint folyamatosan vadaszni a szamomra elerhetelenekre. A folyamatos visszautasitasok azert rendesen kiegetik az embert...

2023. ápr. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
54%

Igen mert a lányok elvárásai irreálisak. Nem fröcsögés de legyél:érzelmes,vicces, határozott,kigyurt,keress jól és legyél magas.

Stb.

Hát faxom akkor marad a prost. Egyből a tárgyra térbetünk nem kell hetekeig teperni,és csengetni minden xarért.

2023. ápr. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
26%
Prostival vesztettem él és azóta is csak prostikkal szexeltem. 21/F
2023. ápr. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
4-es, milyen jól hangzik, amit írsz, kár, hogy a valóságban csak akkor működik, ha jóképű az ember. Kedvesség, udvariasság...meg is volt az eredménye: A " maradjunk inkább barátoktól kezdve a mit akarsz te rondaságon" át volt mindenféle reakció, de az nem, hogy próbáljuk meg, ismerkedjünk! Ja, mielőtt jönne az insta modellezés és társai, átlagos lányoknál/nőknél pröbálkoztam. Úgyhogy ami tény az tény, ha valaki nem született jóképűnek, az vagy verheti magának, vagy látogatja a prostikat, esetleg összejön egy olyan nővel, aki egyáltalán nem tetszik neki, de azért együtt van vele, nehogy már egyedül legyen. Na, ez nekem nem menne, soha nem is ment.
2023. ápr. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

#16 Nem a jóképűségen múlik, hanem a magabiztosságon. Akármilyen ronda is vagy, mindig akad olyan nő, akinek bejössz. Kivéve, ha töketlen vagy, mert akkor lehetsz akármilyen sármos, menekülni fognak a nők.

Legalább egy minimális magabiztosságot össze kell szedned, mert az igaz, hogy 30-on túl már nem a lehengerlő macsó kell a nőknek, hanem a megbízható higgadt ember, de magabiztosság nélkül egyik sem kell a nőknek.

2023. ápr. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Elég gyakori
2023. ápr. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!