Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy 150 centis lánynak mennyir...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 150 centis lánynak mennyire "mély" lehet a vaginája? (Megjegyzem 16 évesről van szó, a barátja 18)

Figyelt kérdés
Nem lesznek ebből gondok? Hány centis lenne egy ilyen lánynak az ideális?
2023. ápr. 11. 12:58
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Bármekkora lehet.
2023. ápr. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de ha nem a lány vagy, vagy nem a barátja akkor miért érdekel mások dolga???

Egyébként a vagina "mélysége" és a testmagasság között semmi összefüggés nincs. Pont úgy ahogy a péniszméret és a testmagasság (meg fül, láb, orr, kéz stb.) méret között se.

2023. ápr. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Fogjátok már fel, hogy a testi felépítés NEM függ össze azzal, hogy kinek mekkora méret ideális. Nincs olyan, hogy valakinek milyen mély a vaginája. Alapból átlagosan kb 9 cm, ami izgalom hatására a duplája is lehet (aki nem hiszi, írja be googleba). De vannak sizequeenek, akik alkarokat tudnak befogani. Szóval akkora, amekkorára tágítod, ameddig jól esik neki. De ehhez semmi köze a magasságának, testalkatának, szemszínének, hajszínének, lábméretének, stb. Milyen gond lenne ebből? Nem korfüggő, hogy mi az ideális. Olyan butaságokat kérdeztek újra és újra, hogy észbontó. Azt a kérdést csak félve teszem fel, hogy neked mi közöd hozzá, hacsak nem te vagy az egyik fél.
2023. ápr. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
Pont jó méret.
2023. ápr. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem lehet ebből tudni.

Nekem volt 153 cm es barátnőm, teljesen átlagos volt a puncija.

2023. ápr. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg Piper Perrit
2023. ápr. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én 159 cm vagyok és volt egy 22,5 centis farokhoz "szerencsém", simán eltűnt bennem az én legnagyobb meglepetésemre is. 34N
2023. ápr. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát ha lenne bármi köze a testmagasságnak és a hüvelyméretnek egymáshoz, akkor lehetne válaszolni a kérdésedre….
2023. ápr. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#7: le is mérted, vagy csak szemre volt akkora?
2023. ápr. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
xd
2023. jún. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!