Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, tettetek már megjegyzé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, tettetek már megjegyzést kispéniszre, sexközben és vagy utánna?

Figyelt kérdés
Mennyire jellemző a kibeszélés?

2023. márc. 3. 17:12
 1/10 anonim ***** válasza:
80%

Nem. Ha kicsi is, akkor sem teszek rá megjegyzést vagy semmi.

Utána pedig nem beszélem ki, nem tartozik másra.

2023. márc. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

Közvetlen sosem aláztam meg pasit ezzel, szerintem alapszabály nőként, hogy a pasik farkára semmilyen megjegyzést nem teszünk.


Ha számomra kicsi, akkor leépítem a kapcsolatot, de normális stílusban.


Nálunk jellemző mondjuk legjobb barátnők között, hogy kibeszéljük néha kinek milyen és mekkora farka volt

2023. márc. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Nem. Kis pénisszel nincs szex, úgyhogy nem értelmezhető a "közben" sem az "utána".
2023. márc. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%

2-es vitatkoznék, én mindig megkaptam hogy nagy. Nyilván ez hízelgő volt, de akaratlanul is kicsúszik a nők száján ez a mondat.


Férfiaknak üzenem, hogy én átoknak élem meg, mindig óvatosan kell kezelni,ritka aki bírja a gyorsabb tempót.


Továbbá nem szabad elmenni amellett, hogy senki nem tehet a méretéről. Legyen tiszta és igényes, légy a nőre odafigyelő. Ha pedig csak egyéjszakás a kaland, akkor ne foglalkozz vele, élvezd a puncit és szard le mit mond utána rólad, hiszen lefeküdt veled.


Pacsii

2023. márc. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
4-es, oké de a kérdés a kicsi péniszre vonatkozott. Az hogy nagy, az be kell lássuk, még akkor is hízelgő ha egyébként negatív abban az értelemben hogy nem fér be :D Én mondjuk még nem találkoztam olyannal, ami túl nagy lett volna, de tudom hogy ami nekem tetszett, az sokaknak már extrém például
2023. márc. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%

4

Nyilván a nagy farok átok, ja. Persze.

Igazából nem az ám, legalábbis nekem még egy nagyfarkú sem említette. Valószínűbb, hogy te egy kisfarkú incel vagy, és kamuzol. No de kit akarsz átverni?? A nagyfarkúakat nem tudod, ők dugnak sokat és tudják hogy hazudsz. A nőket sem tudod, mert mi is tudjuk hogy a nagy fasz jó. Akkor? A többi kisfarkút? Szegények, egymást kábítjátok a hülyeséggel??? 😄

2023. márc. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Eric Griffin ***** válasza:
36%
#4 úgy érzem az #5 bekapta a horgot. Repülj rá! Nem mondanám hogy kicsi a farkam, de derékra tett kezekkel szoktam pisilni. Pacsi mindenkinek 3cm destroyer
2023. márc. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%
Nem, sosem tennék ilyent azzal akit kedvelek és ha eljutunk addig a pontig akkor valószínű kedvelem az illetőt. Ha számomra túl kicsi vagy vékony, akkor is megengedem, hogy fejezze be, durranjon el. Aztán lezárom a kapcsolatot.
2023. márc. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%
Nem tettem megjegyzést, csak lefényképeztem, és kiraktam facebukra, hogy mindenki láthassa mennyire szánalmas.
2023. márc. 4. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Senkinek sem mondtam ilyesmit. Nem akarok megbántani senkit, meg miattam ne törjön le az önbizalma. Mással attól lehet jó neki, nincs értelme tönkretenni egy élményt.
2023. márc. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!