Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek a mellnővelő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a mellnővelő kérémek használnak? (Mint például a Wow Brust mellnövelő krém)

Figyelt kérdés
Nagyon tanácstalan vagyok interneten egy csomó dologban leírják hogy a Wow Brust a legjobb mellnővelő krém és hogy sok nőnek 2 mérettel nagyobb lett ettől a melle. De sokan mások meg azt mondják hogy csak pénzkidobás az egész és cseppet sem nőtt meg a mellük. Úgyhogy már tényleg nem tudom mit higgyek. Segítsetek légyszi és mondjátok el erről a véleményeteket. Kinek használt kinek nem.

#nagyobbítás #mellnövelés #Mellnagyobbítás krémmel
2023. ápr. 10. 19:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
21%
Nekem van egy működő technikám, egy speciális masszázs, amit szívesen megmutatok neked, csak írj rám. 100%, hogy utána jobbnak fogod látni a melledet!
2023. ápr. 11. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
#11 vajh' miből gondolom hogy pasi vagy és élőben szeretnéd az illetőn "bemutatni" a fantörpikus technikádat? :D
2023. ápr. 11. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
47%
#12 Természetesen, de gondolom most nevetsz, hogy micsoda szélhámosság ez. Pedig nem! Sőt! Ha a masszázstechnikát jól elsajátította a kérdező, kipróbálhatja rajtam is. Mutatok neki egy testrészemet, ami a masszázs hatására jelentősen megnő!
2023. ápr. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
#13 na ja, de az már nem hetero rovat lenne :D
2023. ápr. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Vannak rá módszerek, de ahhoz leginkább hormonális változásokat kell előidézni a testedben, nem csak bekrémezni.
2023. ápr. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!